Facebook Google+ Twitter

Colty dla adeptów kierownicy

Kandydaci na kierowców, m.in. w Tarnowie czy Nowym Sączu odbywać będą egzamin na prawo jazdy w Mitsubishi Colt. Sto osiemdziesiąt pojazdów trafiło do Ośrodków Szkolenia Kierowców.

 / Fot. MitsubishiEgzaminacyjne Colty w kolorze czerwonym zgodnie z obowiązującymi przepisami wyposażone zostały w kamery rejestracyjne, twarde dyski do zapisywania zarejestrowanych danych, dodatkowe lusterka i pedały dla egzaminatora.

"Cieszymy się, że dzięki temu kontraktowi wielu młodych kierowców dobrze zapozna się z naszym produktem i mamy nadzieję, że Mitsubishi Colt zostanie doceniony także w innych miastach Polski."- powiedział Arkadiusz Tomala, dyrektor zarządzający MMC Car Poland.

Mitsubishi Colt ze względu na małą pojemność silnika oferuje spalanie na poziomie 5.7-6.2 l na 100 km. Jednakże część właścicieli Ośrodków Nauki Jazdy uzasadniając swoją decyzję obniżeniem kosztów eksploatacji, decyduje się na "zagazowanie" małolitrażowych silników. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na kondycje jednostek napędowych.

Źródło: Mitsubishi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.