Facebook Google+ Twitter

Coma, Machine Head, Airbag i Tune laureatami Rockella Music Awards

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-17 15:49

We wczorajszym wydaniu audycji Grawitacja na antenie Radia WWW ogłoszone zostały wyniki pierwszej edycji Rockella Music Awards ROMA'2011.

Rockella Music Awards to nagrody przyznawane przez czytelników serwisu Rockella.pl. W głosowaniu, które trwało od 1 grudnia 2011 do 10 stycznia 2012, oddanych zostało 12,846 głosów.

Nagrody zostały przyznane w czterech kategoriach: Rock, Metal, Rock progresywny i Debiut, a laureatami zostali odpowiednio: Coma za album "Bez tytułu", Machine Head za album "Unto The Locust", Airbag za album "All Rights Removed" i Tune za album "Lucid Moments".

Organizatorem Rockella Music Awards ROMA'2011 jest serwis Rockella.pl - portal poświęcony muzyce rockowej, metalowej i progresywnej, a także instrumentom, sprzętowi audio i wyposażeniu studiów nagrań. Rockella.pl to pierwsza w polskim Internecie platforma, która w jednym miejscu skupia fanów muzyki, muzyków, właścicieli klubów i studiów nagrań, a także sprzedawców i dystrybutorów instrumentów, sprzętu audio i studyjnego.

(Kuba Henrewicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.