Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28875 miejsce

Coma symfonicznie w Warszawie

Już 25 września dla fanów Comy niesamowita okazja, żeby zobaczyć ich zespół w nowej aranżacji. Tego dnia zespół zagra w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego z orkiestrą symfoniczną.

Piotr Rogucki, wokalista Comy. / Fot. Radosław ZawadzkiKoncert, jak określają go sami muzycy na swojej stronie internetowej, "będzie uroczystym podkreśleniem płyty "Symfonicznie" - swoistego suplementu do wydanego ostatnio albumu: COMA Live." Płyta "Symfocznicznie" ma się ukazać 20 września.
23 czerwca zeszłego roku Coma wystąpiła wspólnie z Orkiestrą Symfoników Gdańskich na Targu Węglowym w Gdańsku. Również z tą orkiestrą wystąpi na warszawskim koncercie, prezentując materiał z płyty oraz kilka niespodzianek.  / Fot. coma.art.pl

Zespół Coma powstał w 1998. Debiutancki album "Pierwsze Wyjście Z Mroku" ukazał się w 2004. Tak jak i następne krążki zespołu został nagrodzony Fryderykiem w kategorii 'album roku rock'.

Obecnie Coma przygotowuje się do wydania anglojęzycznej wersji swojego ostatniego krążka "Hipertrofia", który w Polsce pokrył się platyną. Album "Excess" ma mieć swoją premierę w całej Europie 11 października.

Skład zespołu:
Piotr Rogucki - wokal
Rafał Matuszak - bas
Dominik Witczak - gitara
Marcin Kobza - gitara
Adam Marszałkowski - perkusja

25 września 2010, godz. 19
Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Bilety w cenie 75zł-95zł.

Fragment ubiegłorocznego koncertu w Gdańsku:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.