Facebook Google+ Twitter

Coma wystąpi w Stodole 12 grudnia

Piotr Rogucki, Dominik Witczak, Marcin Kobza, Rafał Matuszak i Adam Marszałkowski - czyli polski zespół rockowy po raz kolejny wystąpi za niespełna tydzień w warszawskim Klubie Stodoła. Są jeszcze bilety na najbliższy występ.

 / Fot. Materiały prasowePo niespełna miesiącu Coma powraca do Stodoły aby dać kolejny koncert. Poprzedni koncert cieszył się ogromną popularnością, stąd też inicjatywa, aby powrócić do Stodoły i zagrać jeszcze raz.

Coma to polski zespół rockowy z 15-to letnim stażem na scenie polskiej jak i europejskiej.
Dowodem na to, że Coma zaskakuje swoich fanów na koncertach była jesienna trasa jubileuszowa z okazji 15-lecia zespołu. Trasa ta obejmowała 27 koncertów w 25 miastach i nosiła nazwę "Ulubiony Numerek". Niezwykłość trasy polegała na losowym wybieraniu utworów, jakie zespół zagra z dwóch kół losujących podczas występu.

W dorobku grupy znajduje się 6 krążków studyjnych, z których m.in. krążek "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" osiągnął status złotej płyty, a "Hipertrofia" już w dniu premiery pokryła się platyną, a ostatecznie osiągnęła status podwójnej platyny.
W połowie grudnia 2013 roku Coma wyrusza w trasę jako support zespołu Therion. W planach trasy koncertowej jest zagranie koncertów m.in. we Włoszech, Szwajcarii, Francji, Anglii, Holandii i Niemczech.

12 grudnia 2013 wejście: 18:30
Supportem tego dnia będzie Mama Selita i The Frosts

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 49 pln - przedsprzedaż oraz 56 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie: 69 pln - przedsprzedaż oraz 76 pln w dniu koncertu

Bilety dostępne są w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronach: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.