Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18449 miejsce

Coma zaprezentowała nowy teledysk do "Los cebula i krokodyle łzy"

Zespół Coma wydając ostatnio "czerwony album" wywołał wiele pozytywnych emocji wśród fanów. Płyta rozeszła się jak ciepłe bułeczki, do dnia dzisiejszego jej sprzedaż cieszy się ogromną popularnością.

 / Fot. Barbara Chocianowicz/W24Piotr Rogucki wraz z zespołem lubi zaskakiwać. Ostatnie koncerty grane przez zespół, nie tylko stanowią dla fana ogromną dawkę emocji, lecz artyści zadbali również o wizerunek, wprowadzając ciekawe elementy ubioru i makijażu twarzy podczas koncertów.

NA początek było "Na pół..."

Teledysk do tej piosenki jest zapowiedzią albumu. Kolor czerwony nawiązuje do całego albumu. Gdyby przyjrzeć się tytułom, praktycznie każda piosenka nawiązuje do koloru czerwieni. Teledysk wprowadza nas w klimat płyty, ale nie odzwierciedla jej brzmienia w całości. Kolejne piosenki zaskakują. A Ty, czekasz na kolejny teledysk? Zastanawiasz się czym teraz inspirować się będą artyści?

Los cebula i krokodyle łzy czyli FAN-tastyczne połączenie zdarzeń...

Nowy teledysk, cechuje się pewnego rodzaju odmiennością. Nie jest mroczny, nie jest "czerwony". Członkowie zespołu w różnych rolach, przeplatani pomiędzy splotem scen z fanami. Czegóż więcej można chcieć? Piękne zestawienie świata rzeczywistego z emocjami, jakie panują na koncertach. To pewnego rodzaju wykazanie symbiozy pomiędzy zespołem a fanami. COMA pokazuje jak ważni są dla nich ludzie. Ten teledysk jest dla nas, fanów!Konfrontacje rockowe wROCK - emocja tkwi w Tobie...

Stoisz na płycie, gdzie obok siebie masz tysiące fanów. Nagle słyszysz oklaski i krzyk, tupanie "COMA, COMA, COMA". Ledwo w tłumie łapiesz powietrze, ale robisz to co oni, z coraz większą intensywnością. Słyszysz pierwszy dźwięk. Już wiesz, że to... " 0Rh+". Piotra Roguckiego z chłopakami nadal nie widać, ale przechodzą Cię dreszcze. Zaczyna się! nagle zostajesz pobity pierwszymi słowami jakimi uderza Cię wokalista w Twój najczulszy punkt w sercu. Wszyscy śpiewają, patrzysz na innych i wiesz już wszystko. Podłoga się trzęsie, emocjonalnie jesteś zmiażdżony dźwiękiem.

Ludzie...

Dziękuję zespołowi COMA w imieniu wszystkich fanów za to, że w nowym teledysku "Los cebula i krokodyle łzy" przekazał metaforycznie myśl, iż to fani są dla zespołu najważniejsi. Jesteśmy jak powietrze, bez którego nie da się oddychać. Piosenka warta jest również wyróżnienia. Banalny tytuł skłania do pomyślenia, iż utwór stanowi tylko namiastkę czegoś, co warte jest uwagi. To mylne spostrzeżenie. Wsłuchajcie się w tekst i muzykę, reszta... rozpłynie się w waszych umysłach. Kto poczuł, ten wie o czym myślę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

mk56
  • mk56
  • 04.02.2012 11:56

...cała prawda!

Komentarz został ukrytyrozwiń
R
  • R
  • 03.02.2012 14:58

Koncówka najlepsza! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aszka
  • Aszka
  • 03.02.2012 14:23

Naprawde fajny teledysk - zespół docenił wszystkich którzy przyczyniają się do jego sukcesu - brawo. Droga Como, dzięki za kolejną fantastyczną płytę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.