Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6454 miejsce

Conchitta Wurst. Świat się śmieje - Polacy oburzeni

Dlaczego zamiast Mariolki wysłaliśmy cycate dziewoje? zastanawiają się internauci. Żal po Eurowizji udziela się nawet politykom.

 / Fot. kwejd.pl / http://kwejk.pl/obrazek/2058780/a-moglismy-wygrac.htmlJesteśmy jak dzieci. Najpierw bierzemy udział w jakimś idiotycznym SMS-owaniu, tracimy pieniądze, a następnie jesteśmy oburzeni, że nasze zdanie nie jest tym najważniejszym i decydującym. I kto teraz odda pieniądze? - padają publicznie pytania. Jakby SMS-owicz nie wiedział, że nikt z jego zdaniem nie będzie się liczył tylko organizatorzy potrzebują ściągnąć kasę.

Skandal - jak niektórzy określili pewien podrzędny festiwalik - był potrzebny dla polskich polityków. Właśnie teraz, w samym środku kampanii wyborczej. Bo jakże to, mają pozostawić taką europejską niesprawiedliwość w spokoju? I już jeden z drugim wyrywa się przed kamery i deklaruje co to z tym festiwalem zrobi gdy tylko dorwie się do europejskiej władzy.

Baba z brodą - określają zwycięzcę oburzeni i próbują ugrać coś dla siebie wprowadzając w festiwal ideologię gender. Jaka tam baba? To facet z brodą, nikogo to nie powinno dziwić - komentuje pewien wytatuowany Kuba w bardzo prywatnej telewizji. A internet już się gotuje. Oburzenie? Tak, bo przecież mamy swoje dziwactwa, co to europejską widownię mogłyby podbić bez problemu. Ale cóż, naszemu oku milszy jest seksizm - czyli pokazywanie cycatych dziewoji - jak określiły zachodnie media.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Też myślę że mamy aktualnie kontr - ewolucję. Czeka nas w niedługim czasie epoka matriarchatu i cycatyzmu, może już jest nawet i w wielu oburzonych tym głowach (hipokryzja?i ogarnia nas wreszcie strach, że sobie z tym nie poradzimy,z tą innością Wurst.
Gramy tak jak nam na zachodzie zagrali czy spróbujemy jeszcze własnej drogi w kulturze?
Cośmy ugrali na obydwu Euro?
Mariolka? Sam nie wiem, przyglądam się brodzie i zapominam o jej głosie. To zwyczajne odwracanie uwagi od meriyum zagadnienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sodomia z Gomorią... :-)) O tempora, o mores!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i już ludzkość zawraca: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=900057733353790&set=a.205511242808446.62419.100000487163474&type=1&theater

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jaka szkoda, że już nie ma kabareciarza Jana Tadeusza Stanisławskiego, ludzie by mieli trochę więcej poczucia humoru...
A swoją drogą... dlaczego wszystko na NIE ! Mnie się podoba "baba z brodą czy facet w sukni wieczorowej" i co to za różnica... komu to przeszkadza. Najważniejsze, że pięknie śpiewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"I to by było na tyle" - jak kończył swoje "wykłady" świetny kabareciarz Jan Tadeusz Stanisławski - o, pardon! - "profesor mniemanologii stosowanej".
Ocena materiału: +5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.