Facebook Google+ Twitter

Continental wspiera VI piłkarskie Mistrzostwa Polski

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-21 12:41

Wystartowała VI edycja Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka, których głównym sponsorem jest Continental. Finał zmagań odbędzie się 25 kwietnia na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku w Warszawie.

Już w najbliższy weekend do Warszawy przyjedzie około 400 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski, aby zawalczyć o tytuł Mistrza Polski w Piłce Nożnej. Udział w tegorocznych rozgrywkach weźmie 40 drużyn, w tym młodzi zawodnicy z Lublina, Tczewa, Gliwic czy Bydgoszczy, a także pierwszy w pełni dziewczęcy zespół – FC Kisielanki. Zwycięska drużyna zawalczy o puchar Mistrzostw Świata, które odbędą się 13 i 14 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Mistrzostwa Polski jako sponsor główny. Każdego roku młodzi piłkarze wykazują olbrzymie zaangażowanie i z oddaniem walczą o zwycięstwo, pokazując piłkę nożną na bardzo profesjonalnym poziomie – komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

Drużyna, która zwycięży w VI Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka otrzyma dodatkową nagrodę od firmy Continental. Od kwietnia w ramach akcji „Wyjechani na weekend” zbierane są pieniądze, które zostaną przekazane jako nagroda nowemu Mistrzowi Polski.

Piłkarska feta!

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka to nie tylko rywalizacja, ale także znakomita zabawa! Podczas imprezy zostanie rozegrany mecz Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną byłych reprezentantów Polski
w piłce nożnej. W obu zespołach, obok dorosłych zawodników, wystąpią dzieciaki biorące udział w turnieju. Co więcej, Ambasadorami Dobrej Woli Mistrzostw są m. in. Zbigniew Boniek, Włodzimierz Szaranowicz, Dariusz Dziekanowski oraz Tomasz Kłos. Imprezę poprowadzi Jacek Kurowski, znany dziennikarz i prezenter Telewizji Polskiej, ekspert piłkarski.

Continental, międzynarodowy producent ogumienia i wiodący dostawca dla branży motoryzacyjnej, jest zaangażowany w promocję Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka nieprzerwanie od 2011 roku.

Organizatorem Mistrzostw Polski jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, które czuwa również nad przebiegiem czerwcowych Mistrzostw Świata.

* * *
Continental AG
Z osiągniętymi w 2014 roku obrotami w wysokości 34,5 miliarda euro (według wstępnych wyników finansowych), Continental jest jednym z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie, rozwijając inteligentne technologie dla transportu osób i ich dóbr. Jako wiarygodny partner i międzynarodowy producent opon, oferuje trwałe, bezpieczne i komfortowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koncern działa w ramach pięciu działów: Podwozi i Bezpieczeństwa, Układów Napędowych, Wnętrz Pojazdów, Opon oraz ContiTech. Continental zatrudnia obecnie ponad 200 000 pracowników w 53 krajach.
www.continental-corporation.com

Dział Opon
Jako jeden z wiodących producentów opon na świecie, zatrudniający ponad 42 000 pracowników. Obecnie Dział Opon posiada na całym świecie 22 zakłady zajmujące się produkcją i rozwojem. Szeroka oferta produktów Działu oraz stałe inwestycje w badania i rozwój w znaczący sposób przyczyniają się do osiągnięcia efektywnej pod względem kosztowym i wydajnej ekologicznie mobilności.

Opony do pojazdów ciężarowych
Dział Opony do Pojazdów Ciężarowych jest jednym z największych producentów opon do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów przemysłowych na świecie.
www.continental-truck-tires.pl

Sponsoring
Dział Opon jest oficjalnym sponsorem Pucharu Niemiec w Piłce Nożnej, Major League Soccer w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Pucharu Azji w Piłce Nożnej 2015 w Australii oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM we Francji.
www.ContiSoccerWorld.com.
(Monika Bladowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.