Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6488 miejsce

Contour usb czyli rewolucja w glukometrach

Glukometr Contour USB to taki iPhone4 w świecie diabetologii.Jest pierwszym i jedynym glukometrem, który można podłączyć bezpośrednio do komputera, zapewniając użytkownikom natychmiastowy dostęp do informacji, które mogą pomóc analizować wynik poziomu glukozy.

Bayer Contour Usb / Fot. BayerGlukometr jest zintegrowany z oprogramowaniem Glucofacts DELUXE co umożliwia łatwe odnajdywania danych, jak i długoterminowe śledzenie i analizę wyników stężenia glukozy we krwi.

Contour usb, łączy się bezpośrednio z komputera PC lub MAC poprzez port usb, przechowuje w pamięci 2000 wyników badań.

Cechy wyróżniające ten glukometr to: podświetlany ekran z kolorowym wyświetlaczem widoczny w każdych warunkach oświetleniowych, 500MB dodatkowej pamięci do przechowywania informacji osobistych, akumulator, Glucofacts (TM) DELUXE - oprogramowanie do zarządzania cukrzycą zintegrowane z glukometrem.

Glukometr nie jest oficjalnie dostępny w Polsce pomimo dostępności pasków testowych Contour Link, które współpracują z glukometrem. Jest jednak dobra wiadomość, bo glukometr można kupić w USA. Ja sam nabyłem go właśnie w ten sposób.

Nie zmienia to jednak faktu, że polscy diabetycy mają nadal bardzo ograniczony i utrudniony dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalających na lepsze kontrolowanie cukrzycy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Leszek Zaremba
  • Leszek Zaremba
  • 11.10.2011 21:10

Rewelacja. Choruję już 62 lata na cukrzycę. Biorę 5 zastrzykow dziennie, a badania cukru przeprowadzam 4-5 razy dziennie. Ale cena 25 funtów zbija mnie z tropu. Może KTOŚ pomoże ????

Komentarz został ukrytyrozwiń
melka
  • melka
  • 27.06.2011 01:36

Witam, w UK kosztuje 25 funtów. Cały zestaw wraz z paskami, kablem itp. Podaję link
https://www.bayerdiabetes.co.uk/shop/shop.aspx?id=apollo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.