Facebook Google+ Twitter

ConTrust z Shell Helix

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-10 10:22

Polski oddział międzynarodowej firmy energetycznej Shell powierzył agencji ConTrust obsługę komunikacyjną marki olejów silnikowych do samochodów osobowych Shell Helix oraz olejów silnikowych do samochodów ciężarowych Shell Rimula.

W ramach umowy agencja jest odpowiedzialna za roczną zintegrowaną kampanię komunikacyjną skierowaną do Klientów, Dystrybutorów, Pracowników i Partnerów Handlowych.

Umowa została zawarta od stycznia do grudnia 2014 roku z możliwością przedłużenia. W ramach powierzonych zadań agencja ConTrust zapewni strategiczne doradztwo komunikacyjne, wsparcie w relacjach z mediami, realizacji projektów i wydarzeń specjalnych oraz komunikacji w sieci.

Ze strony agencji projekt koordynować będzie dedykowany zespół pod kierownictwem Marty Rakoczy (Account Director) i Jana Pilewskiego (Senior Account Executive).


* * *
ConTrust specjalizuje się w strategicznym doradztwie, kompleksowym projektowaniu oraz wdrażaniu strategii komunikacyjnych. Agencja oferuje swoim Klientom wykorzystanie narzędzi public relations jako elementu szerszej strategii marketingowej i biznesowej. Podstawą działalności specjalistów z ConTrust jest wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte w dużych agencjach PR i międzynarodowych korporacjach. Aktualnie zespół specjalistów PR i konsultantów branżowych realizuje m.in. projekty dla firm z branż: motoryzacyjnej, transportowej, logistycznej, budowlanej i FMCG.


Kontakt prasowy:
Marta Rakoczy, ConTrust, ul. Łucka 2/4/6 lok. 76, 00-845 Warszawa, tel. 605-073-929, e-mail: m.rakoczy@contrust.pl
(Natalia Szymczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.