Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33023 miejsce

Coraz bliżej do Festynu Parafialnego w Strzałkowie

W ostatni dzień maja w Strzałkowie koło Radomska, jak co roku, odbędzie się Festyn Parafialny. Tym razem impreza będzie jeszcze ciekawsza!

Plakat promujący festyn / Fot. Paweł DudekOrganizatorem jest Parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie, ale swoją pomoc zadeklarowały także miejscowe firmy i organizacje, m.in. Ochotnicza Straż Pożarna oraz harcerze z 77 Drużyny Harcerskiej "Buki".

W programie festynu jest szereg atrakcji. Swoje występy artystyczne zadeklarowali uczniowie szkoły ze Strzałkowa oraz Orzechowa. Z kolei Ochotnicza Straż Pożarna zorganizuje pokaz swoich umiejętności pożarniczych. Ważnym punktem programu jest występ kabaretu "Cudoki". Następnie odbędzie się zabawa taneczna do północy, a w międzyczasie, o godz. 21, Apel Jasnogórski i nabożeństwo majowe.

Wszystkie uroczystości odbywać się będą na boisku znajdującym się w centrum miejscowości. Oprócz wspomnianych występów artystycznych oraz pokazów będzie można także przejechać się dorożką bądź spróbować wypieków pań z koła gospodyń wiejskich. Dla osób bardziej aktywnych będą przygotowane atrakcje sportowe - paintball, strzelnica i ściana wspinaczkowa.

Przez cały dzień będzie można oddać krew w specjalnym punkcie krwiodawstwa.

Festyn Parafialny w Strzałkowie z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To wszystko dzięki coraz większej promocji. - W tym roku zostanie wydrukowanych kilkaset plakatów, które będą zachęcały mieszkańców do przybycia na festyn. Plakaty będą rozwieszone m.in. na słupach ogłoszeniowych oraz w szkołach - mówi Ilona Zemła, zajmująca się promocją festynu.

Strzałków to wieś położona cztery kilometry od Radomska, na drodze między Radomskiem a Wielgomłynami. Na przełomie XIX i XX wieku mieszkał tam słynny polski malarz Henryk Siemiradzki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

trzeba bedzie sie tam pojawic hehe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.