Facebook Google+ Twitter

Coraz droższe paliwo. Granica 6 zł za litr zostanie przekroczona?

Wszyscy kierowcy już od jakiegoś czasu borykają się z rosnącymi cenami paliw. Średnia cena zarówno benzyny, jak i oleju napędowego zmierza w kierunku 6 zł za litr. Czy bariera zostanie przekroczona?

 / Fot. Fot. Marek Bachorski-RudnickiAnalitycy twierdzą, że i olej napędowy, i benzyna bezołowiowa nadal będą drożeć. Wkrótce popularna Eurosuper 95 może być droższa od oleju napędowego. W ciągu kilku dni - podaje Gazeta.pl, oba paliwa podrożały o kilka groszy za litr.

Z informacji, które przedstawiają analitycy z E-petrol najdroższy olej napędowy w ciągu ostatniego tygodnia zanotowano w województwie świętokrzyskim. Kosztował on średnio 5,83 zł za litr.

Najdroższa benzyna 95 oktanów była do kupienia w województwie lubuskim i świętokrzyskim. Jej cena wynosiła średnio 5,79 zł za litr. Najtańszy olej napędowy był w dolnośląskim i lubelskim - 5,74 zł/litr. Natomiast najtańsze paliwo 95 zatankować można było na Podlasiu. Kosztowało średnio 5,70 zł za litr.

Analitycy podkreślają, że granica 6 zł za litr jeszcze nie zostanie przekroczona, ale w najbliższych dniach kierowcy mogą się spodziewać przykrej niespodzianki w postaci cen na poziomie 5,90 zł za litr obydwu paliw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

john
  • john
  • 18.03.2012 22:11

gdy z przyjaciółmi z usa uderzymy na Iran 6 PLN będziemy wspominać jak czasy, gdy wszyscy mieli pracę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coraz droższe i coraz gorsze link .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.