Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27929 miejsce

Coraz więcej łączy stacjonarnych w Orange

Jak powiedział w wywiadzie prezes Orange Polska Maciej Witucki, dzięki inwestycjom Orange powiększa liczbę przyłączy stacjonarnych. Głównie dzięki ofertom łączonym.

Jak możemy zobaczyć w wywiadzie udzielonym przez prezesa Macieja Wituckiego dla newserii, Orange Polska ma coraz więcej łączy stacjonarnych. Mimo że liczba abonentów stale maleje, to w tym kwartale spadek ten został nieco wyhamowany. Z 200 tys. w poprzednich kwartałach do 158 tys. w ostatnim. Wpływ na to mogą mieć liczne inwestycje w infrastrukturę, które od trzech lat stale prowadzi Orange.

Odpływ klientów z telefonii stacjonarnej do ofert komórkowych jest elementem, który ma największy wpływ na zmiany na rynku usług stacjonarnych. Jest to naturalny proces. Jednak w pierwszych dwóch kwartałach tego roku Orange Polska utrzymywał dynamikę około 150 tysięcy sprzedanych pakietów FunPack.

Poza ofertami łączonymi (internet, telefon, TV), które mają spory wpływ na zwiększenie liczby nowych abonentów usług stacjonarnych ma także wpływ wzrost sprzedaży internetu stacjonarnego. Nie jest on sprzedawany głównie firmom, czy urzędom, ale w dużej mierze osobom prywatnym, którym zależy na szybkim internecie.

Jak mówi prezes Witucki: "Z całym szacunkiem do sprzedawanego, również przez nas, internetu bezprzewodowego, jednak najstabilniejsze i najwyższe prędkości są osiągalne i będą osiągalne wyłącznie przy użyciu internetu stacjonarnego".

Jak z nieskrywanym zadowoleniem mówi na koniec prezes Orange Polska: "Mamy po raz pierwszy wzrost średniego przychodu od klienta od dwóch lat". Akcjonariusze grupy na pewno odbiorą tę informację także z nieskrywanym zadowoleniem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.