Facebook Google+ Twitter

Coraz więcej Polaków chce zgarnąć miliony. Zyski Totalizatora rosną

W pierwszych 3 miesiącach 2012 roku spółka Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, osiągnęła sprzedaż na poziomie 929 mln zł. Jest to wynik znacząco lepszy niż w analogicznym czasie roku ubiegłego.

 / Fot. Bartosz Senderek/cc-sa-by-2.5/wikipediaKluczowy wpływ na dobre wyniki Totalizatora miały lutowo-marcowe kumulacje w grze Lotto. W lutym padła rekordowa wygrana, osoba, której udało się skreślić 6 szczęśliwych liczb, zgarnęła ponad 30 mln zł. Następny rekord mógł paść w marcu, kiedy za "szóstkę" płacono około 40 mln zł (wygraną podzieliły się 3 osoby).

"Kolejne miesiące potwierdzają utrzymanie się trendu wzrostowego. Co więcej, udało nam się przekroczyć własne, ambitne plany – w pierwszym kwartale zanotowaliśmy wykonanie już ponad 31 procent planu sprzedaży Lotto na 2012 rok. Jest to drugi w historii Totalizatora tak dobry kwartał roku" - mówi Sławomir Dudziński, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Jak twierdzą osoby z zarządu Totalizatora, kryzys finansowy nie wpłynął na zapał graczy. Polacy systematycznie i coraz częściej "puszczają lotka", a w "godzinach szczytu" rekordowej kumulacji odnotowano sprzedaż 19 tys. zakładów na sekundę.

Jednocześnie, zarząd zapowiedział wprowadzenie kolejnych produktów do oferty Totalizatora - nowej gry liczbowej oraz "dodatku" do Lotto. Zaplanowano również uruchomienie samoobsługowych terminali loteryjnych. Pomysły te mają zostać zrealizowane jeszcze w 2012 roku.

"Bardzo ważne jest, by gracze nadal czuli radość z gry w nasze produkty. Mamy dostęp do najnowocześniejszej technologii. Nadszedł czas na wykorzystanie tych niezwykłych możliwości. Czeka nas sporo wyzwań i wejście w fazę realizacji ambitnych projektów. Jestem przekonany, że zaskoczymy naszych graczy" - zapowiedział Sławomir Dudziński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

niebieska
  • niebieska
  • 21.04.2012 08:39

proszę uważać na portal Multipasko - zbierane sa tam dane o użytkownikach,a potem w brzydki sposób wykorzystywane

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 18.04.2012 16:32

proponuję bojkot tej złodziejskiej gry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.