Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10820 miejsce

Córka Beyonce oraz Jay-Z nazwana na cześć diabła?

Nie ustają spekulacje, dotyczące dziecka Beyonce i Jay-Z. Internauci sugerują, że artyści nazwali swoje dziecko na cześć diabła.

 / Fot. CLAUDIO MARIOTTO from NEW YORK CITY, USA/CC 2.0Córka artystów przyszłą na świat w zeszłą sobotę w jednym nowojorskich szpitali. Rodzice nazwali swoje dziecko Blue Ivy Carter. To właśnie motywy wyboru imienia dla dziecka są przedmiotem spekulacji i tworzenia kolejnych teorii.

Według jednej z nich Blue, de facto oznacza Born Living Under Evil, co się tłumaczy, "urodziła się, aby żyć pod opieką diabła". Z kolei Ivy, to skrót od "Illuminati's Very Youngest" (najmłodszy członek iluminatów")

Na tym spekulacje się nie kończą; według innej teorii jeżeli przeczytamy imię od tyłu to otrzymamy latynoską nazwę Eulb Yvi, co się wykłada, jako córka Lucyfera - informuje nme.com.

Jay-Z wielokrotnie wcześniej był podejrzewany o przynależność do tajnego zgromadzenia iluminatów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

maud
 • maud
 • 14.04.2012 23:12

Ludzie opamiętajcie się! Blu Ivy oznacza niebieski bluszcz!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ala EVE
 • Ala EVE
 • 11.01.2012 11:47

Tutaj piszą, że poroniła pierwsze dziecko http://nocoty.pl/query,beyonce,szukaj.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
Cyber Killer
 • Cyber Killer
 • 11.01.2012 06:34

Chciałem tu napisać komentarz o tolerancji religijnej itp, ale jak zobaczyłem 4 wcześniejsze wpisy to zbiło mnie z nóg... Cóż... tak właśnie wygląda tolerancja religijna ze strony chrześcijańskich terrorystów.

BTW: @JACEK: chyba zaciął Ci się klawisz caps lock, polecam sprawdzić, bądź wymienić klawiaturę. @ada: a Tobie tak dla odmiany to klawisz shift w ogóle chyba nie działa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
 • Jacek
 • 11.01.2012 00:19

CIESZĘ SIĘ Z TEJ ZNAJOMOŚCI , MAM NADZIEJĘ , ŻĘ ZOSTANIEMY PRZYJACIÓŁMI I BĘDZIEMY WYMIENIAĆ SWOJE POGLĄDY I SPOSTRZEŻENIA. JUTRO ZAREJESTRUJĘ SIĘ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ada
 • ada
 • 11.01.2012 00:14

zarejestruj się Jacku na GG lub na nk to Cię odnajdę

Komentarz został ukrytyrozwiń
JACEK
 • JACEK
 • 11.01.2012 00:07

SZCZERZE CI WSPOŁCZUJĘ ADO , JA TEZ MIAŁEM PRZYKRE DZIECIŃSTWO. MOI RODZICE NALEŻELI DO SEKTY. PODDAWANO MNIE W DZIECIŃSTWIE JAKIMŚ OBRZĘDOM I ROBIONO WODĘ Z MÓZGU. W WIEKU 15 LAT POPROSTU UCIEKŁEM . POMOC ZNALAZŁEM U MOICH KREWNYCH, TAM ZAMIESZKAŁEM , PODDAŁEM SIĘ EGZORCYZMOM, BO ZŁY DUCH NIEUSTANNIE MNIE PRZEŚLADOWAŁ, PO PRZYGOTOWANIU KATECHETYCZNYM PRZYJĄŁEM CHRZEST , POTEM 1 KOMUNIĘ I BIERZMOWANIE. DZISIAJ JESTEM JEDNYM Z ANIMATORÓW ODNOWY W DUCHU ŚW I ODCZUWAM CORAZ BARDZIEJ WIELKĄ BOŻĄ MIŁOŚĆ I JEGO OPIEKĘ. PRZEDTEM ZNIENAWIDZIŁEM SWOICH RODZICÓW ZA TO, ŻE ODEBRANO MI BOGA I ODDANO POD OPIEKĘ ZŁEGO DUCHA, ALE DZISIAJ, PO MOIM WIELKIM NAWRÓCENIU PRZEBACZYŁEM IM I MODLĘ SIE ZA NICH ABY POZNALI BOŻĄ MIŁOŚĆ I DOŚWIADCZYLI TEGO SAMEGO CO BÓG W SWOIM MIŁOSIERDZIU DLA MNIE UCZYNIŁ. KOŃCZĘ ŚREDNIĄ SZKOŁĘ I ODCZUWAM POTRZEBĘ SŁUŻBY BOGU . POJDĘ DO SEMINARIUM DUCHOWNEGO I BĘDĘ SIĘ MODLIŁ O NAWRÓCENIE DLA WSZYSTKICH LUDZI , KTÓRZY ZAPOMNIELI O ISTNIENIU BOGA , BĘDĘ PROSIŁ O OPAMIĘTANIE DLA TYCH LUDZI ABY NIGDY WIĘCEJ NIKOGO NIE SKRZYWDZILI, ŻADNEGO STWORZENIA BO KAŻDY MA PRAWO DO ŻYCIA, A JEST ONOBEZCENNYM DAREM BO JEST TYLKO JEDNO . CIESZĘ SIĘ, ŻĘ CIĘ POZNAŁEM , MOŻE NAWIĄŻEMY LISTOWNY KONTAKT I SZCZĘŚĆ CI BOŻE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ada
 • ada
 • 10.01.2012 23:37

ci ludzie nie wiedzą co czynią, jak wielką krzywdę wyrządzają niewinnemu dziecku, to zwykłe świry i powinno isię im dziecko odebrać i ochrzcić natychmiast, życie tego dziecka będzie jednym wielkim cierpieniem, wiem coś , będzie kiedyś przeklinałó swoich rodziców, moja sytuacja była podobna a całe życie jedną wielką męćzarnią....opamiętajcie się ludzie i módlcie się za te dziecko i jego niepoczytalnych rodziców.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.