Facebook Google+ Twitter

Córka Danuty Hojarskiej została Miss Gracji i Elegancji

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2008-03-14 13:12

W wyborach Miss Polski i Miss Polski Nastolatek Ziemi Kociewskiej, Paulina Hojarska, córka byłej posłanki Samoobrony Danuty Hojarskiej, została Miss Gracji i Elegancji.

Zdjęcie Pauliny Hojarskiej. / Fot. Robert JopeCzternaście dziewcząt rywalizowało w niedzielę o tytuły Miss Polski i Miss Polski Nastolatek Ziemi Kociewskiej. Wśród uczestniczek konkursu zalazła się Paulina Hojarska. Co ważne dziewczyna miała realne szanse na wygraną. Jej wymiary to: talia - 66 cm, biust - 82 cm, biodra - 81 cm, wzrost - 167 cm. W Tczewie 18-letnia Paulina pojawiła się po raz pierwszy na czwartkowej próbie.

Przed wyborami Henryk Czoska, dyr. Regionalnego Biura Miss Polski i Miss Polski Nastolatek w Gdańsku, mówił, że nie ukrywa, że udział córki byłej posłanki może mieć wpływ na zainteresowanie imprezą prze media. Jednak nie obawiał się żadnych "problemów" związanych z jej udziałem.
- Wiadomość o starcie w konkursie córki Danuty Hojarskiej na pewno sprawi, że wybory zyskają medialnie - mówił przed konkursem. - Dla mnie jednak ważne jest, co dana dziewczyna sobą prezentuje. Czy jest inteligentna, zgrabna, umie się poruszać...

Kandydatka do tytułu Miss Polski 2008, córka byłej posłanki Samoobrony Danuty Hojarskiej - Paulina Hojarska z Lubieszewa prezentuje się w stroju kąpielowym podczas konkursu w Płocku. / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiSkąd udział Pauliny w kociewskich eliminacjach konkursu piękności?
- Córka otrzymała propozycję od redaktora jednej z gazet - opowiada Danuta Hojarska.

Mama Pauliny podkreśla, że jej córka jest odważniejsza od niej i przekonująca. To po prostu dziewczyna "z ikrą".
- Jak była w szóstej klasie w szkole zorganizowano referendum w sprawie przystąpienia do Unii Europejskiej - wspomina mama nastolatki. - Była tak przekonywująca, że cała szkoła zagłosowała "przeciw" - śmieje się Danuta Hojarska.

WIĘCEJ ZDJĘĆ PAULINY HOJARSKIEJ

Paulina jest uczennicą trzeciej klasy Technikum Fryzjerskiego w Gdańsku. Jak zapewnia jej mama, potrafi pięknie uczesać na każdą okazję i bardzo to lubi. - Przyjadę na wybory wspierać córkę - deklaruje mama.

A co o swoim udziale mówi sama Paulina?
- Kociewia na razie nie znam, ale będę teraz miała szansę poznać i region i ludzi - mówi kandydatka do tytułu Miss Polski Ziemi Kociewskiej. - Dość trudno było mi się zdecydować na udział w konkursie - głównie ze względu na naukę. Wyborów się nie obawiam. Niczego nie oczekuję po tej imprezie. Dla mnie to będzie po prostu wspaniała zabawa.

Jak na udział Pauliny reagują tczewianie? - Ona może stać się ciekawostką, taką sensacyjką tych wyborów - mówi Małgorzata Marianek z Tczewa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.