Facebook Google+ Twitter

"Córka". Powstał film o Marcie Kaczyńskiej

"Córka", bo tak nazywa się film opowiadający o córce pary prezydenckiej, niebawem trafi do sprzedaży.

 / Fot. Tomasz Bołt PolskapresseBezbronna, prawdziwa i silna. Tak przedstawiona jest Marta Kaczyńska w filmie "Córka". Na konferencji prasowej reżyserka filmu opowiadała o genezie powstania filmu, jak również o samej Marcie Kaczyńskiej.

"Ona niesie na plecach ten krzyż, bo spotkało ją wszystko co tylko mogło. Lekceważenie, obelgi, mówię o rządzie" - opowiada Maria Dłużewska o Marcie Kaczyńskiej z jej najnowszej produkcji. "Nikt jej nie pomógł, nikt nie miał dla niej litości. Ona z ogromną determinacją, z ogromną siłą walczy o dobre imię swoich rodziców" - dodaje reżyserka dla serwisu niezależna.tv.pl.

Mimo iż film nosi tytuł "Córka", to jednak nie Marta Kaczyńska będzie centralną postacią, tylko jej tragicznie zmarli rodzice. Obraz przedstawia sytuacje, w jakich znalazła się córka pary prezydenckiej po ich śmierci - tłumaczy reżyserka.

"Córkę" będzie można nabyć z "Gazetą Polską" 11 kwietnia - donosi serwis dziennik.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Anna Sos
  • Anna Sos
  • 15.04.2012 15:46

Te wszystkie wypowiedzi przeciwko Marcie Kaczynskiej budza obrzydzenie i groze. To rzeczywiscie chyba koniec ludzkosci (co mozna przeczytac w pismie swietym). Autorom tych artykulow proponuje zatrzymac sie, moze wam sie uda dostrzec prawde: przed wami juz nie ma nic - tylko przepasc, czy chcecie isc dalej? Czy mozna, przy normalnych zmyslach, miec za zle fakt glebokiego przezywania utraty rodzicow w tak tragicznych okolicznosciach? Otoz moze miec za zle tylko ten, kto wyzbyl sie calkowicie czlowieczenstwa i nie jest godzien stapac po polskiej ziemi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pod Smoleńskiem zginął mój znajomy. Szanowany, mądry i uczciwy człowiek, o którym nie słyszałam złego słowa ani za życia, ani po tragicznej śmierci. Pozostawił żonę, troje dzieci w wieku szkolnym i ciężko chorą mamę. Oni także "niosą ten krzyż", ale nie robią ze śmierci najbliższego człowieka medialnej szopki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 09.04.2012 16:36

Powstaje też nowa wersja Jamesa Bonda ,w rolach głównych boski Antonio Macierewicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 09.04.2012 16:22

a co na to dubieniecki.katolicka rodzina a tu bunga bunga bez meza

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jedrek
  • Jedrek
  • 09.04.2012 14:15

Ty jesteś (ola Dzisiaj 11:50 ) tak samo katoliczką jak ta rodzina(obecnie takie nosi nazwisko) Kaczyńscy!
Jak śmiesz wplatać i to w święta córkę całkiem innej osoby zin jest ten tekst.Jesteś pomylonym , wrednych człowiekiem .Ot co można o tobie 'katoliku" powiedzieć .

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 09.04.2012 13:04

napewno nie będe odlądała takiego g nie dam zarobic ani grosza więcej marcie,zarobiła dużo na odszkodowaniu,gdzie przeciętny KOWALSKI pośmiertnego dostaje tyle że ledwo wystarczy na nędzny pochówek

Komentarz został ukrytyrozwiń
mc donald
  • mc donald
  • 09.04.2012 12:39

a to corka jarka czy leszka

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola
  • ola
  • 09.04.2012 11:50

Jak długo będziecie się znęczć nad Córką śp. Prezydenta? Mam wrażenie, że wielu tych co pisze te straszne, pełne nienawiści komentarze - zazdrości tej Osobie sławy , pieniędzy, bólu... Ale Ona na pewno chciałaby zamienić sie z tymi co tak pisza. Jest wykształcona , pracuje / zupełnie inaczej żyje niż ta osławiona Kasia T. która urosła do rangi I blogierki RP! nie ma też solidnego wykształcenia, tylko byle jakie i inne grzeszki , choćby te ostatnie donosy na chłopaka... Porównajcie z nia Marte Kaczyńską!
Ja nie jestem ani Pisó-wką ani z innej opcji ,tylko doświadczoną życiowo , z niezłym wykształceniem osobą, przy tym katoliczką i nie mogę pogodzić się z tymi nikczemnymi komentarzami. Chce się ktzyczeć: ludzie! Opamiętajcie się! Zatracacie najzwyklejsza przyzwoitość...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magdalena
  • Magdalena
  • 09.04.2012 10:36

Widać jak na naszych oczach powstają mity bez pokrycia.Jak można ufać spiskom tworzonym na potrzeby własne, egoistyczne.W jakim celu zrobiony jest ten film? Oczywiście na potrzeby polityki uprawianej przez PIS a ściśle przez Kaczyńskiego, który wykorzystuje wszystkie dostępne środki aby uzyskać satysfakcję osobistą.Jeśli jesteście prawdziwymi katolikami to dajcie spokój nieżyjącym. Nie zakłócajcie ich wiecznego spokoju. Tragedia lotnicza jak każda inna. Nie dorabiajcie fałszywych teorii.Wszystko na świecie można podrobić.Nie można podrobić prawdy, bo prawda podrobiona nie jest prawdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ps."Jodła"
  • ps."Jodła"
  • 09.04.2012 10:16

Dobry początek.Są już filmy o katastrofie pod Smoleńskiem , teraz o Marcie z domu Kaczyńskiej.
PORA JUŻ NADESZŁA ABY ZROBIĆ FILM O RODZINIE KACZYŃSKICH (Rajmunda , Jadwigi < a rodzicach Lecha i Jarosława .
Jak zdobyła rodzina Kaczyńskich polskie obywatelstwo .Czy to obecne nazwisko Kaczyńscy to jest rodowe , a jeśli nie , to dlaczego nie powracają do poprzedniego nazwiska .Mówi się ,że Rajmund (ojciec Lecha i Jarosława Kaczyńskich ) nazywał się Kalkstein .Jakie są zasługi rodziny; Lecha , Jarosława , Marty (Rajmunda , Jadwigi) dla nas Polaków i Rzeczpospolitej Polskiej .KIM są Kaczyńscy dla nas Polaków i Rzeczpospolitej Polskiej .
CZEKAM CIERPLIWIE NA FILM O LOSACH KACZYŃSKICH ; przed II wojną światową , I wojną światową , w czasie II wojny światowej i w tej mojej ojczyźnie III Rzeczpospolitej Polskiej .
KIM SĄ Kaczyńscy ????