Facebook Google+ Twitter

Crazy Horse czyli show jedyne w swoim rodzaju

W listopadzie, w Polsce po raz pierwszy zagości owiany tajemniczą sławą kabaret z Paryża. Na mapie pierwszego w historii klubu tournee, znalazły się Łódź (15.11) i Warszawa (19 i 20.11).

 / Fot. Antoine Poupe/materiały dla mediówKabaret powstał w 1951 roku i od tamtej pory owiany jest legendą. Goście Crazy Horse nie mają pojęcia kim są tancerki, które występują na scenie, a te maskują się w jednakowych perukach, sztucznych rzęsach, czerwonych szminkach i identycznym ubraniu. Podobno rok spektakli to jednocześnie 500 litrów make-upu do ciała, 300 czerwonych szminek, 720 par sztucznych rzęs, dwa i pół tysiąca par pończoch, nie wspominając już o ekskluzywnej, skąpej odzieży i butach od Louboutina.

To w Crazy Horse ćwiczyła przed filmem "Striptiz" Demi Moore, widzami bywali Elvis Presley czy Elizabeth Taylor, John Kennedy i jego żona, Jackie, tyle że w towarzystwie Onassisa. Lista bardziej współczesnych gości składa się chociażby z takich nazwisk jak Madonna, Sting, Paolo Coelho, Christina Aguilera, Jean Paul Gauthier, Pedro Almodovar, Beyonce, Kylie Minogue, Sharon Stone, Naomi Watts, Kylie Minogue, Pedro Almodovar, Michail Baryschnikov, Pink, Kayne West, Beyonce, Patricia Kaas, Bono i U2...

 / Fot. Antoine Poupel/materiały dla mediówDo kabaretu założonego przez Alaina Bernardina przyjmowane jest rocznie 20 tancerek z klasycznym, baletowym warsztatem - ostra selekcja, precyzyjne kryteria dotyczące wymiarów tancerek i Crazy Horseo'owego charakteru, sprawiają, że wybranki muszą pokonać 500 konkurentek. Dzięki temu, pracują w międzynarodowym zespole (tancerki obecnie pochodzą z 15 państw) i są pod doskonałą opieką, właściwie w całości kobiecego managementu.

Crazy Horse to nie tylko uczta dla męskiego oka - to także spektakularna manifestacja kobiecości i najlepszy dowód na to, jak potężną może ona być bronią.

Crazy Horse już niedługo po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Organizatorem występów jest agencja Paradam - na specjalnej stronie Crazy Horse odnaleźć można dodatkowe informacje.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.