Facebook Google+ Twitter

Crazy Slide 3: Szaleństwo na szczecińskiej Gubałówce

Już po raz trzeci mogliśmy oglądać i uczestniczyć w szczecińskim Zjeździe na Byle Czym, to jest Crazy Slide 3 na szczecińskiej Gubałówce.

W samo południe w sobotę 18 lutego otwarto oficjalnie Crazy Slide 3 na szczecińskiej Gubałówce. Nim zobaczyliśmy pierwsze zjazdy pojazdów na stoku, mogliśmy obejrzeć kąpiel szczecińskich morsów w basenie z zimną wodą, występy tancerek na głównej scenie imprezy oraz obejrzeć przygotowane na zjazd pojazdy w pełnej krasie (bo nie wszyscy dojechali cało do mety).

Zjazdy miały się odbyć w pięciu kategoriach: pojazd jednoosobowy, dwuosobowy, wieloosobowy, rodzinny oraz sponsorzy i media. Ci ostatni nie dopisali. Kwalifikacyjne zjazdy zaczęły się około godziny 12.30, przed tym wypuszczono w niebo setki balonów napełnionym helem. Już druga zawodniczka „Syrena” miała kłopoty ze zjazdem, trzeci zawodnik Kapitan Sroka zjechał na swoim pojeździe, puszczając kolorowe dymy.

Kolejna z ciekawszych zawodniczek, Laleczka z saskiej porcelany, pomimo drobnych problemów, dojechała do mety na różowej muszli klozetowej. Więcej problemów mieli Jaskiniowcy (w kategorii pojazd dwuosobowy), bo pojazd zaczął się sypać, już w połowie trasy. Pojazd Papieży wjechał w publiczność, Koty na Myszy musiano pchać (bo mysz nie myślała zjeżdżać!), Rudy z załogą i psem zjechał niczym pojazd gąsienicowy.

Parowóz z napędem nożnym, ciężko dysząc, pokonał trasę zjazdu, za nim Bracia Adams mignęli na trumnie na trasie zjazdu. Słodkiemu małżeństwu na torcie (wypuścili dwa białe gołębie), tylko przy pomocy papieży udało się zjechać. Słoneczny Patrol nie miał kłopotów z zjazdem. Zjazdy wieloosobowe i rodzinne nie były już tak efektowne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Na pewno dodałam zdjęcia do artykułu, a przy artykule ich nie ma. Może redakcja napisze instrukcję jak wstawiać zdjęcie główne przy artykule i jak wstawiać zdjęcia , aby były rozmieszczone w tekście, a nie na końcu artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazik Lamper
  • Kazik Lamper
  • 20.02.2012 08:42

Może dlatego (brak zdjęć) późniejszy artykuł Macieja Mrozika obejrzało już 553 osoby, a twój zaledwie setka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie podziały się moje zdjęci z Crazy Slide 3?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.