Facebook Google+ Twitter

Cristiano Ronaldo i dzieci chore na raka

Cristiano Ronaldo nie lubi próżnować. Od razu po powrocie ze zgrupowania reprezentacji do Madrytu spotkał się z dziećmi chorymi na białaczkę. Udzielił im wywiadu w siedzibie hiszpańskiego radia COPE.

 / Fot. Cope.esNa pytanie jednego z chłopców o jego karierę, odpowiedział: „- Kocham życie w Madrycie, grę w najlepszym klubie i nie mogę prosić o więcej” . Dodał też, że jest w klubie szczęśliwy i bardzo ceni wsparcie kibiców: „-To jest jak sen, za każdym razem gdy jestem na Bernabeu, ci ludzie naprawdę mnie kochają, nie ma innego takiego klubu jak Real”. Cristiano zasugerował, że nie zamierza zmieniać klubu do końca swojej kariery: „-Chyba chciałbym przejść na emerytuję w Realu Madryt. Tak to jest możliwe.”

Dzisiejsza rozmowa była też okazją do zachęcenia słuchaczy aby zostali dawcami szpiku. Cristiano Ronaldo, który sam jest dawcą, zachęcał potencjalnych kandydatów: „- To coś, co nic nie kosztuje, to proste i człowiek jest szczęśliwy, bo wie, że to komuś pomoże”. Piłkarz opowiedział też o tym, jak jego kolega z kadry, Carlos Martins, przeżywał chorobę syna, który zachorował na ciężką chorobę dwa lata temu. Carlos zachęcił wówczas Ronaldo do pomocy poszkodowanym przez los. Ronaldo nie krył podziwu dla dzieci, które walczą z tak ciężką chorobą. Mówił : „-Jesteście bohaterami”. Na pamiątkę spotkania wręczył im koszulki Realu Madryt z własnym nazwiskiem na plecach. Cristiano złożył też chłopcom małą obietnicę: „- Jeśli uda mi się wygrać Złotą Piłkę, zaproszę wszystkie zebrane tu dzieciaki na wspólną imprezę”.
Trzymamy więc kciuki !

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.