Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23787 miejsce

Cristina Bien - premiera nowej piosenki "Precious One"

Cristina Bien coraz intensywniej pracuje nad materiałem na debiutancką płytę. Powraca na polski rynek piosenką "Precious One". Właśnie ten utwór stał się okazją do pierwszego od wielu miesięcy, spotkania z fanami.

fot. Agata Bonter / Fot. Agata Bonter27 września 2011 odbyła się oficjalna premiera teledysku do piosenki "Precious One". Teledysk wyreżyserował Maciej Michalski, współpracujący do tej pory między innymi z Justyną Steczkowską czy Polą Pospieszalską. Co ciekawe, słowa do tego utworu napisała właśnie Cristina Bien.

Spotkanie z fanami odbyło się w jednym z warszawskich klubów. Przybyło wielu gości. Artystka zaprezentowała kilka utworów – z repertuaru własnego i znane wszystkim przeboje. Wokalistka zebrała owacje na stojąco od przybyłych gości, wśród których pojawiły się między innymi Krystyna Steczkowska i Beata Sadowska.

fot. Agata Bonter / Fot. Agata Bonter"Precious One" to spokojna ballada, pełna optymizmu i radości, idealna na jesienną pogodę i na smutek, ale też na romantyczne chwile we dwoje. Pewne jest, że poza takimi balladami na płycie znajdą się różne utwory. Artystka chce pokazać się w różnych piosenkach. Cristina nagrała część materiału na płytę, teraz zbiera pozostałe piosenki, które stworzą całość tego, czym chce dzielić się ze słuchaczami.

fot. Agata Bonter / Fot. Agata Bonter"Mam teraz olbrzymie wsparcie, rozpoczęłam współpracę z nowymi osobami, które pomagają mi kształtować moją drogę artystyczną. Występuję ze znakomitymi muzykami z Budapesztu. Wciąż poznaję nowe możliwości, odkrywam sama siebie. Mam w sobie mnóstwo emocji i siły, którymi pragnę się podzielić. Najłatwiej jest mi to zrobić przez muzykę. Nie tylko śpiewam, ale też dojrzałam do tego, by tworzyć własne piosenki. Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować mój zupełnie nowy utwór Precious One. Wiele osób pamięta mnie śpiewającą "Wielką wodę". Chciałam pokazać, że równie dobrze czuję się w lirycznych balladach. Mam wielką nadzieję, że wszystkie przeżycia i wspaniali ludzie, którzy mnie otaczają, pomogą mi w tym, bym już w przyszłym roku mogła zaprezentować wszystkim Państwu swoją debiutancką płytę." – mówiła Cristina Bien tuż po swoim występie.

Cristina Bien dała się poznać szerszej publiczności w Polsce występując w programie "Szansa na Sukces", gdzie wygrała śpiewając "Wielką wodę" z repertuaru Maryli Rodowicz. Zapraszamy do wizyty na www.cristinabien.com!

[Fot. Agata Bonter]


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Muzyk
  • Muzyk
  • 07.11.2011 16:17

Kobieta piękna, mądra a w dodatku bardzo utalentowana! Piosenka też ładna, przyjemna, miła dla ucha:) Powodzenia na trudnym polskim rynku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.