Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12128 miejsce

Cristina Bien wydała świąteczny album! Przeczytaj wywiad z artystką

Cristina Bien zaprasza do posłuchania jej płyty ze świąteczną muzyką! Wiadomości24 zapytały artystkę o jej wspomnienia związane ze świętami oraz stylistykę muzyczną.

Okładka albumu "Silent Night" / Fot. Oficjalna strona artystkiWłaśnie teraz, gdy biegamy w poszukiwaniu prezentów, gdy robimy zakupy świąteczne, Cristina Bien zachęca do zatrzymania się na chwilę w refleksji i skupieniu się na tym, co powinno być najważniejsze. Wokalistka nagrała płytę z piosenkami świątecznymi. Jak sama przyznała, album jest prezentem dla wszystkich jej fanów, ale też dla niej samej. Oto, co powiedziała specjalnie dla Wiadomości24.

Jakie znaczenie dla Cristiny Bien mają święta? I skąd pomysł na nagranie płyty ze świątecznymi piosenkami?

Święta to czas wyjątkowy. Każdego dnia biegnę. Staram się zdążyć ze wszystkim. Poza zajęciami zawodowymi, skupiam się na rodzinie, domu. Świąteczna atmosfera spowodowała, że zaczęłam myśleć o prezentach dla moich bliskich, o czymś wyjątkowym dla fanów. Pierwszym pomysłem było nagranie płyty ze świątecznymi piosenkami. Jak się okazało, czas spędzony w studiu z muzykami to czas, który był prezentem dla mnie samej. Zatrzymałam się na chwilę. Śpiewając te piękne piosenki, przeniosłam się w zupełnie inny świat. Świat z mojego dzieciństwa. Wróciłam pamięcią do tych dni, kiedy cała rodzina spotykała się na świątecznej kolacji. Z rodzinnego domu wyniosłam wiele ważnych dla mnie wartości. Do dzisiaj wierzę, że najważniejszym jest czynić dobro, być dobrym dla ludzi. To wraca do nas. Tego też uczę własne dzieci.

Jakie plany ma Cristina na tegoroczne święta?

Te święta będą podobne do innych. Co nie znaczy, że nudne :). Wręcz przeciwnie. Spędzę je w gronie bardzo bliskich mi ludzi - mojej rodziny. To wspaniały czas, więc życzę gorąco każdemu, by mógł cieszyć się tymi chwilami w gronie kochających go ludzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.