Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27090 miejsce

Crysis 2 - udana inwazja na Nowy Jork

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-13 13:21

Kosmici zaatakowali Nowy Jork. Wojsko jest bez szans. Ostatnią nadzieją ludzi pozostaje Alcatraz, żołnierz wyposażony w specjalny kombinezon zwiększający jego siłę i pozwalający znikać wrogom z oczu. Czy spełni on pokładane w nim nadzieje?

 / Fot. Materiały promocyjneWięcej o grach przeczytasz zawsze na giernik.pl

Wszystko zaczęło się od wirusa, który zdziesiątkował mieszkańców Nowego Jorku. Następnie rozpoczęła się kosmiczna inwazja na wielką skalę. W wyniku walk runęły niegdyś dumnie piętrzące się wieżowce, a miasto niemal całkowicie opustoszało. Stolica światowej finansjery zamieniła się w główny front walki z kosmicznym najeźdźcą.  / Fot. Materiały promocyjne

Zrujnowane miasto w grze zostało zaprojektowane fenomenalnie, co we współpracy ze świetną grafiką daje niesamowity efekt. Ruiny aglomeracji potrafią naprawdę zapaść w pamięci. Elementy pokroju urwanej autostrady, czy zasypanych między budynkami głównych ulic skutecznie budują klimat gry. Dzięki takiemu sugestywnemu przedstawieniu to właśnie miasto stało się jednym z głównych bohaterów gry.

Gracz po zgliszczach porusza się jako żołnierz o wdzięcznej ksywie - Alcatraz. Ale nie jest to zwykły wojak. Porusza się on w nanokombinezonie. Technologia ta pozwala Alctrazowi na podniesienie poziomu odporności lub uruchomienie kamuflażu, który pozwala niemal całkowicie zniknąć przeciwnikom z oczu. Dzięki temu można przejść przez teren naszpikowany wrogami bez obawy o wykrycie.

Do naszej dyspozycji oddano też potężny skok pozwalający na dostanie się na wysoko położone powierzchnie oraz umiejętność szybkiego poruszania się. Nie możemy jednak korzystać z tych mocy bez opamiętania. Otóż skafander posiada baterię, która szybko się rozładowuje gdy używamy konkretnych mocy. Gdy energia nanokombinezonu spadnie do zera, musimy poczekać na jej regenerację. Dlatego wszystkich umiejętności trzeba używać z głową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.