Facebook Google+ Twitter

"Cud medyczny w Wilkowyjach" w Teatrze Rozrywki "Lutnia". Konkurs

Spektakl "Cud medyczny w Wilkowyjach" zawita w piątek 14 marca do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na to przedstawienie.

Plakat sztuki Miłośnicy serialu "Ranczo" pilnie obserwują i dopingują w działaniach swoich ulubionych bohaterów gminy Wilkowyje. Tym razem twórcy serialu – scenarzysta Robert Brutter i reżyser Wojciech Adamczyk postanowili przenieść jedną z nieznanych jeszcze widzom opowieści na teatralne deski! Ze spektaklu "Cud medyczny w Wilkowyjach" dowiemy się jak wygląda sytuacja w przychodni prowadzonej przez Wezóła. Przyjrzymy się lekarzowi pesymiście, którego wiara w medycynę znalazła się na poziomie zerowym z wyraźną tendencją spadkową. Będziemy uczestniczyć w bardzo ekspresyjnych potyczkach słownych pomiędzy zrezygnowanym doktorem (Wojciech Wysocki) i jego żoną Dorotą (Beata Olga Kowalska) jak i zmierzymy się z nieoczekiwanymi żądaniami dwójki smakoszy mamrota – Tadeusza Hadziuka (Bogdan Kalus) i Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski).

Usłyszymy tutaj również, niemalże naukowe (chociaż nie pozbawione dowcipu), refleksje na temat efektów długotrwałego spożywania alkoholu czy też kilka wskazówek na temat tego, jak dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i szczęściu. Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i – z uśmiechem na twarzy – przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia.

Zabawna, lekka i nie pozbawiona refleksji opowieść zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na piątkowy wieczór 14.03 na godzinę 20:00 Aby je dostać należy:

1) Udostępnić ten artykuł na swoim Facebookowym profilu
2) Napisać w komentarzu pod artykułem dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie.

Nagrodzimy najzabawniejsze uzasadnienia:) Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 13.03 do 20:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w czwartkowy wieczów w osobnym artykule.

WAŻNE: Pod uwagę brane będą tylko wpisy zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Wiadomosci24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Chcę zabrać żonę na poprawę humoru, może uda się jej zdobyć przepis na pierogi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:D Ranczo! Koniecznie musicie mi podarować to zaproszenie... Ranczo leci u mnie w domu non stop, jak nic ciekawego nie ma na innych programach, to zawsze można polegać na "Ranczu" ;) Moja mama przy nim zasypia, nie wiem może uspokaja ją głos Hadziuka albo Solejuka :D Nie na serio, jest wielką fanką tego serialu i chętnie bym ja na ten spektakl zabrała, na pewno świetnie byśmy się bawiły. Nie wiem jak mam was jeszcze przekonywać i jak prosić. Zrobilibyście nam świetny prezent urodzinowy na 40-stkę mojej mum i moją 21-nkę (nie wiem jak to się odmienia ;)) Co prawda Michałowej nikt w tym serialu nie przebije, ale wszystkie postacie są tak świetnie skrojone, że o każdej z osobno można by było zrobić świetną komedię. Czekam z utęsknieniem na wasz osobny artykuł z wynikami :*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.