Facebook Google+ Twitter

Cuda natury. Najwspanialsza siódemka z dwudziestu ośmiu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-11-04 08:23

Wulkany Błotne, Amazonka, Wielki Kanion, Kilimandżaro, a wśród nich Mazury. Faworyci tracą punkty, zyskują mało znani. Kto wygra członkostwo w elitarnej Siódemce?

Do 11 listopada b.r. można głosować telefonicznie, przez SMS albo na stronie internetowej new7wonders.com. Telefonując bądź wysyłając SMS, można oddać głos na jeden wybrany cud natury z 28 finalistów New 7 Wonders. Na stronie internetowej, po uprzednim zarejestrowaniu się, można oddać głos aż na siedem cudów.

Reklama Mazur i...?


W Polsce, gdzie właśnie trwa mocno rozreklamowana kampania na rzecz Mazur, odczuwam ogromną presję, aby głosować na Mazury: mazurycudnatury.pl, mazurycudnatury.org.

"Ambasadorem Mazur" jest Jacek Pałkiewicz, a kampanię objął swoim patronatem prezydent RP Bronisław Komorowski. Akcję firmuje swoimi nazwiskami wiele znanych i sławnych osobistości, jak Beata Ścibakówna, Justyna Steczkowska, Magdalena Warzecha, Małgorzata Socha, Katarzyna Żak, Michał Listkiewicz, Anita Włodarczyk, Małgorzata Lewińska, Marcin Dorociński, Elżbieta Jędrzejewska, Andrzej Turski, Magda Malicka, Maciej Damięcki, Grzegorz Wons, Hanna Śleszyńska i wielu innych. Na Facebooku Mazury mają ponad 23000 fanów.

Polskie media żywo, a jakże, zainteresowały się konkursem New 7 Wonders, ale ograniczyły się tylko do polskiego finalisty. Zadzwoniłem i oddałem głos. Na Zatokę Milforda w Nowej Zelandii. Mazury to przepiękna kraina, ale spośród 28 finalistów znalazłem co najmniej dziesięć, które mnie bardziej zauroczyły od Mazur. Niech wygra siedem cudów świata, niezależnie od sympatii narodowych, państwowych i innych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.