Facebook Google+ Twitter

Cudowne lato, czyli miłość lubi chodzić krętymi ścieżkami

Nowa komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Brylskiego łączy cechy komedii romantycznej z czarnym humorem. Jak wiadomo, Amor strzela gdzie popadnie i nie zawsze trafia szczęśliwie.

Cudowne lato - plakat / Fot. mat. promocyjne producentaTym razem strzała Amora trafiła w filmowego Konrada (Antoni Pawlicki) i Kitkę (Helena Sujecka). W dziewczynie zakochuje się jednak i drugi chłopak - Rudy (w tej roli Cezary Łukaszewicz).

Ciekawostką jest, że obaj panowie pracują w konkurencyjnych zakładów pogrzebowych. Obiektem ich westchnień staje się niezbyt ładna Kitka. Duży wpływ na decyzję i wybory partnerów ma mama Kitki, Helena (seksowna jak zawsze Katarzyna Figura), która doradza córce również w sprawach sercowych.

Mama Kitki autentycznie pragnie dla córki szczęścia. Uważa, że uczucia powinna ulokować w odpowiednim partnerze. Czy Rudy i Konrad mają u Kitki jakiekolwiek szanse, a przede wszystkim czy mama ich zaakceptuje? I co na to wszystko wróżka Aurelia (w tej roli również Katarzyna Figura)?

Reżyser: Ryszard Brylski
Występują: Helena Sujecka, Antoni Pawlicki, Cezary Łukaszewicz, Katarzyna Figura,
Marek Kasprzyk, Jerzy Trela, Bronisław Wrocławski, Jadwiga Basińska, Dariusz Basińska, Marcin Łuczak, Jacek Łuczak oraz wiele innych.
Dystrybucja: ITI Cinema Sp. z o.o.
Premiera filmu: 11 luty 2011

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

max
  • max
  • 19.02.2011 14:02

chyba trzeba bedzie zobaczyc ten film :D pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.