Facebook Google+ Twitter

Cudze chwalicie swego nie znacie…

Tunezja 2870 zł, Kreta 1856 zł, wakacje w Charzykowym bezcenne.

Wakacje w Polsce wcale nie muszą być gorsze od tych spędzanych zagranicą. W naszym kraju jest wiele pięknych miejsc, wystarczy tylko poszukać, a czasami nawet tego nie trzeba robić, ponieważ rekreacyjno-wypoczynkową miejscowość mamy za sąsiada.

Malownicze jezioro położone w sercu Borów Tucholskich, w miejscu przepełnionym śpiewem ptaków i śmiechem wypoczywających turystów to Charzykowy. Zieleń, cisza, spokój jednym słowem relaks. Promenada wzdłuż brzegu jeziora skutecznie zachęca do spacerowania i pieszych wędrówek po okolicy. Aktywni żeglarze, kajakarze i wszelacy zapaleńcy sportów wodnych dają świetny przykład dla chcących wypoczywać aktywnie.

Charzykowy to miejsce gdzie można wypocząć zarówno jako leniwy turysta z gazetą na leżaku i jako zapaleniec lubiący aktywny wypoczynek. Charzykowy to miejsce gdzie dobrze czują się zarówno dorośli jak i młodzi, dzieci jak i dziadkowie.

Każde dziecko idąc z rodzicami promenadą nie może przegapić parku atrakcji nie poskakawszy
na dmuchanych zamkach. Niemalże każdy chłopiec chce spróbować przejażdżki na elektrycznych gokartach. A miło jest również rodzicom zasiąść spokojnie w sąsiedztwie tych dziecięcych zabaw i porozmawiać przy zimnym napoju ze znajomymi. Muzyka w tle, ciekawe okazjonalne atrakcje często towarzyszące żeglarskim regatom, urozmaicają czas spędzany podczas urlopu. Amfiteatr nie jest tam tylko nieużytecznym elementem zagospodarowania przestrzennego. Jest często
wykorzystywany i już nie jedna sławna noga na nim stanęła. Od festynów i szantów po koncerty i występy sławnych ludzi z całej Polski.

Charzykowy to wieś, która swym niepowtarzalnym klimatem zachęca do kontaktu z naturą i wspólnego wypoczynku z rodziną. Swoim rozwojem dorównuje już nadmorskim miejscowościom i jest w stanie zaoferować atrakcyjny wypoczynek każdemu, kto tylko zechce tutaj spędzić swój wolny czas. Długie i ciekawe trasy rowerowe, możliwość jazdy na rolkach, gry w piłkę siatkową i nożną na piaszczystym boisku, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz klub żeglarski, w którym można zaczerpnąć lekcji żeglarstwa lub wypożyczyć sprzęt oraz sternika i zorganizować sobie prywatny rejs po jeziorze. Atrakcji nie brakuje dlatego nie można się tam nudzić, a każdy kto będzie chciał coś robić zawsze coś dla siebie znajdzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niestety...niektórzy Polacy mogliby się obrazić, gdyby im zaproponować wypoczynek w kraju. "Bo przecież stać nas na wyjazd zagraniczny..."-powiedzieliby zapewne. Jednak gdzie indziej panuje zasada, że "NAJPIERW POZNAJEMY SWOJE, PÓŹNIEJ OBCE..." . Tak się jakoś składa,że z wsią jestem dość blisko związany i dobrze mi się tam odpoczywa. Jakieś zdjęcie by się przydało, bo bez niego ta relacja jest (według mnie) jakby mniej przekonująca...Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.