Facebook Google+ Twitter

Cudze chwalicie swego nie znacie…

Tunezja 2870 zł, Kreta 1856 zł, wakacje w Charzykowym bezcenne.

Wakacje w Polsce wcale nie muszą być gorsze od tych spędzanych zagranicą. W naszym kraju jest wiele pięknych miejsc, wystarczy tylko poszukać, a czasami nawet tego nie trzeba robić, ponieważ rekreacyjno-wypoczynkową miejscowość mamy za sąsiada.

Malownicze jezioro położone w sercu Borów Tucholskich, w miejscu przepełnionym śpiewem ptaków i śmiechem wypoczywających turystów to Charzykowy. Zieleń, cisza, spokój jednym słowem relaks. Promenada wzdłuż brzegu jeziora skutecznie zachęca do spacerowania i pieszych wędrówek po okolicy. Aktywni żeglarze, kajakarze i wszelacy zapaleńcy sportów wodnych dają świetny przykład dla chcących wypoczywać aktywnie.

Charzykowy to miejsce gdzie można wypocząć zarówno jako leniwy turysta z gazetą na leżaku i jako zapaleniec lubiący aktywny wypoczynek. Charzykowy to miejsce gdzie dobrze czują się zarówno dorośli jak i młodzi, dzieci jak i dziadkowie.

Każde dziecko idąc z rodzicami promenadą nie może przegapić parku atrakcji nie poskakawszy
na dmuchanych zamkach. Niemalże każdy chłopiec chce spróbować przejażdżki na elektrycznych gokartach. A miło jest również rodzicom zasiąść spokojnie w sąsiedztwie tych dziecięcych zabaw i porozmawiać przy zimnym napoju ze znajomymi. Muzyka w tle, ciekawe okazjonalne atrakcje często towarzyszące żeglarskim regatom, urozmaicają czas spędzany podczas urlopu. Amfiteatr nie jest tam tylko nieużytecznym elementem zagospodarowania przestrzennego. Jest często
wykorzystywany i już nie jedna sławna noga na nim stanęła. Od festynów i szantów po koncerty i występy sławnych ludzi z całej Polski.

Charzykowy to wieś, która swym niepowtarzalnym klimatem zachęca do kontaktu z naturą i wspólnego wypoczynku z rodziną. Swoim rozwojem dorównuje już nadmorskim miejscowościom i jest w stanie zaoferować atrakcyjny wypoczynek każdemu, kto tylko zechce tutaj spędzić swój wolny czas. Długie i ciekawe trasy rowerowe, możliwość jazdy na rolkach, gry w piłkę siatkową i nożną na piaszczystym boisku, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz klub żeglarski, w którym można zaczerpnąć lekcji żeglarstwa lub wypożyczyć sprzęt oraz sternika i zorganizować sobie prywatny rejs po jeziorze. Atrakcji nie brakuje dlatego nie można się tam nudzić, a każdy kto będzie chciał coś robić zawsze coś dla siebie znajdzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niestety...niektórzy Polacy mogliby się obrazić, gdyby im zaproponować wypoczynek w kraju. "Bo przecież stać nas na wyjazd zagraniczny..."-powiedzieliby zapewne. Jednak gdzie indziej panuje zasada, że "NAJPIERW POZNAJEMY SWOJE, PÓŹNIEJ OBCE..." . Tak się jakoś składa,że z wsią jestem dość blisko związany i dobrze mi się tam odpoczywa. Jakieś zdjęcie by się przydało, bo bez niego ta relacja jest (według mnie) jakby mniej przekonująca...Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.