Facebook Google+ Twitter

Cukierowo i T-Mobile testują nowe funkcjonalności

27 kwietnia rozpoczął się pilotaż nowej funkcjonalności w grze mobilnej dla dzieci Cukierowo. Odwiedzający wybrane salony sieci komórkowej T-Mobile będą mogli w prosty sposób uzyskać kod, dający dodatkowe bonusy w grze.

 / Fot. CukierowoCelem akcji jest zarówno zachęcenie rodziców do aktywnego włączenia się w grę ich dzieci, jak i sprawdzenie potencjału marketingowego akcji z pogranicza świata rzeczywistego i aplikacji na telefony komórkowe.

Każdy, kto odwiedzi jeden z wybranych salonów T-Mobile, będzie mógł po podaniu swojego numeru telefonu uzyskać kod, który daje w grze dodatkowy bonus w postaci 100 truskawek, pełniących rolę waluty. Pozwala ona na odblokowanie nowych bohaterów, czy też uzyskanie pewnych ułatwień w grze.

Planując rozwój gry Cukierowo szukaliśmy pomysłów, by zapewnić rodzicom i dzieciom korzystającym z naszej aplikacji dodatkowe bonusy i korzyści. W ten sposób narodziła się koncepcja współpracy z najbardziej innowacyjnymi firmami, takimi jak T-Mobile, który zainteresował się wspólnym pilotażem i przetestowaniem takiego rozwiązania – mówi Agnieszka Zemsta, prezes Macro Games.

Cukierowo to gra zręcznościowa dedykowana dzieciom, polegająca na ćwiczeniu refleksu poprzez wskazywanie maskotce owoców do spożycia.

Gra powstała we współpracy z psychologiem dziecięcym i bazuje na najnowszych odkryciach badawczych neuropsychologii. Osoba w nią grająca ćwiczy m.in. refleks, funkcje wykonawcze (kontrola i hamowanie) oraz skupienie uwagi, co znacząco przyczynia się do ogólnej poprawy funkcjonowania poznawczego.

Bonusy od T-Mobile będzie można zdobywać do 26 maja 2017 r. lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych. Salony uczestniczące w pilotażu to:

· Warszawa ul. Wołoska 12 02-675 Warszawa

· Warszawa ul. KEN 98 02-722 Warszawa

· Warszawa ul. Ostrobramska 75C 04-175 Warszawa

· Warszawa ul. Puławska 12A 02-566 Warszawa

· Warszawa ul. Jana Pawła II 82 00-175 Warszawa

· Warszawa ul. Głębocka 15 03-287 Warszawa

· Warszawa ul. Złota 59 00-120 Warszawa

· Poznań ul. Bukowska 156 60-198 Poznań

· Wrocław ul. Legnicka 58 54-204 Wrocław

· Chełm ul. Ks. J. Popiełuszki 3 22-100 Chełm

· Kraków ul. Pawia 5 31-154 Kraków

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.cukierowo.pl/kody.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.