Facebook Google+ Twitter

Cyber Marian odwiedzi Kielce!

Cyber Marian będzie jednym z prelegentów podczas wydarzenia Active Day Kielce, mającego na celu zachęcenie młodzieży do działalności społecznej i wolontariatu.

 / Fot. Cyber Marian12 kwietnia, w Centrum Edukacji Artystycznej CEART przy ul. Krakowskiej w Kielcach, odbędzie się wydarzenie pod nazwą Active Day Kielce, podczas którego można będzie sięgnąć po ogromną dawkę inspiracji. Organizatorzy i prelegenci będą starali się przekazać młodzieży dobre praktyki wolontariackie, aby zachęcić ją do brania spraw w swoje ręce. Oprócz wystąpień zaproszonych gości, będzie można wziąć również udział w ciekawych warsztatach!

Kilka zupełnie różnych światów, począwszy od świata YouTube, przez 3 sektor, aż po politykę, połączy swoje siły, aby wspólnie zrealizować jeden cel - pokazać działalność społeczną z jak najlepszej strony i zainspirować młodzież do wolontariatu! W wydarzenie postanowił się zaangażować jeden z czołowych polskich youtuberów - Cyber Marian, z charakterystycznym, niecodziennym wyglądem - peruką, wąsami i okularami z denek od słoików.

Grono prelegentów uzupełniają: Kamila Drezno - uczestniczka programu Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami, Katarzyna Cukierska - certyfikowany trener biznesu, Piotr Koziol - prezes opolskiej Fundacji "Kwitnące Talenty", Michał Braun - wiceprezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, Wiktoria Adaś - blogerka, Artur Gierada - Poseł na Sejm RP oraz Magdalena Malec - inicjatorka powołania Młodzieżowej Rady Miasta Kielce.

Na warsztatach podczas wydarzenia nabyć będzie można umiejętności dotyczące projektów międzynarodowych, będzie można posłuchać o wytyczaniu swoich celów i współpracy, a także porozmawiać o problemach współczesnej młodzieży. Organizatorami wydarzenia są Zespół Pomocy Koleżeńskiej i Tawerna pod Toporem. Współorganizatorem jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.