Facebook Google+ Twitter

Cycki Platformy

Akcja szefów firm, którzy piersi swych pracownic chcą mieć pod kontrolą wywołała burzę wśród feministek.

Zwykła troska o zdrowie kobiet i zachęcanie do badania piersi, tylko ujęte w formie przekornej
reklamy" "piersi moich pracownic sam kontroluję, a feministki mają pole do POPIS-u". Konieczna była reakcja Elżbiety Radziszewskiej pełnomocnik rządu ds. równego traktowania kobiet, która była poruszona hasłem reklamowym. Całkiem szczera wypowiedź Wiesławy Kaczmarek - szefowej opolskiego ośrodka koordynującego ten program profilaktyczny – ostudziła nieco emocje. - Szukaliśmy sposobu na dotarcie do kobiet i uważam, że to się udało – powiedziała pani pełnomocnik.

Śledząc wydarzenie w kraju, kontrola nad piersiami kobiet szefów firm skojarzyła mi się z debatą i kontrolą nad debatą dwóch "cycków platformy". To efekt prostolinijności mojego umysłu.
Nagle nasunęło mi się tyle podobieństw. Lewy cycek to szanowny pan marszałek Bronisław Komorowski, a prawy cycek to minister spraw zagranicznych szanowny Radosław Sikorski.
Piersi kobiety są piękne swobodne i naturalne gdy mogą swobodnie falować, bez stanika, który ogranicza i spina ich ruchy. Tego mi brakowało w tej debacie. Dwa walczące ze sobą "cycki platformy" były mało naturalne, mając bardzo ograniczone pole manewru. Kandydaci na kandydata na prezydenta zgubili naturalność, błysk swoich osobowości nie mogąc prezentować swobodnie własnych poglądów.

Biustonosz kontroli, który nałożył sam szef PO na Komorowskiego i Sikorskiego miał być sposobem na dotarcie do szerszej palety wyborców. Jednocześnie jak łatwo się domyślić biustonosz kontroli ma ukryć wady i rysy na wyglądzie "cycków platformy". Partia PO chce grać melodię o nowoczesnych poglądach i tym zjednać sobie młodych ludzi. Dlaczego więc ukrywa swoje cycki za krepującym biustonoszem? Gdzie są feministki i dlaczego nie walczą o prawa swobodnego wyrażania i decydowania o własnych poglądach "cycków platformy"? Dziś kobiety nowoczesne bez obłudy i zbytniej skromności, gdy mają co pokazywać, robią to. Odkrywają swoje piersi i naturalnie je eksponują. To jest swoboda i brak zakłamania, nowoczesność poglądów, które głosi PO. Dlaczego więc gdy trzeba pokazać bez obłudy cycki, nowoczesna Platforma w swej fałszywej skromności zakłada krepujący biustonosz? Czy naprawdę PO nie stać, by pokazała naturalność swobodę i piękno swoich cycków?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

Udało się bez większych strat ...Jadwigo

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) No to chyba juz przyleciał z powrotem, widzac, że nigdzie mu nie bedzie lepiej. Ten laptop oczywiscie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tymczasem padł mój laptop i odleciał w siną dal

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato ...jednak są kobiety, które potrafią być na luzie i podejść z dystansem do tematu. Piotr cycki stuczne, ale facet bez jaj, który stawia jedynki to dopiero ma problem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dlaczego "cycki" okazały się sztuczne? Nie wykształciły się jeszcze dorodnie aby zostać na eksponowanym "świeczniku".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst trafiający w sedno :) do tego lekki i bardzo zabawny :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę o głoś -( myślałem,że minister Sikorski prosi czy może zabrać głoś, a to chodziło o głos premiera oddany w prawyborach PO) - powiedział Sikorski do premiera. Taka wazelina )))
Walcz - odpowiedział premier.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie Beato ...Sławo jak facet tęskni to znaczy, ze zdrowy chłop...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty - także początkowo uważałam, że tytuł jest może zbyt frywolny, ale przypomniałam sobie powiedzenie, którego czasami używam: Wciągnęło jak... cycki w magiel. Oczywiście nie w głowie mi żadne aluzje polityczne, bo od polityki unikam jak kaduk święconej wody. Pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... Oblicze! "Nie sięgaj, gdzie wzrok nie sięga." napisano! Mnie tęsknota nęka o ujrzenie samej Buzi, chociażby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.