Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19419 miejsce

Cyganka prawdę ci powie. Przepowiednia dla Wiadomości24.pl

Stawieniem Tarota nie param się zawodowo. Jednak czasem człowieka podkusi by dowiedzieć się - co takiego los mu szykuje na przyszłość. Owa pokusa jest szczególnie silna gdy mamy przed sobą cały, nowy rok... Tym razem rok 2010

Znak Zodiaku - Waga / Fot. Ewa Łazowska Noworoczny poranek. Po sylwestrowych szaleństwach miła cisza skłania do zastanowienia się nad przyszłością. Hmm... Niby człowiek jest odpowiedzialny za planowanie swojego bytu i w żadne magiczne sprawstwo kart Tarota nie powinien wierzyć, a jednak kusi go by z takiej formy zaglądania do tego co przed nami jednak go ciągnie.

Oczywiście i ja nie mogłam dziś z rana oprzeć się magii kart. Rytuału stawiania kart nie zaczęłam jednak od siebie. Wiem dobrze - co czeka mnie w najbliższej przyszłości i czego mam się spodziewać. Moje osobiste zadania na rok 2010 zaplanowałam i są w trakcie realizacji. Pomyślałam zatem sobie, że warto podejrzeć - co takiego czeka w tym roku Wiadomości 24.pl Co prawda - portal internetowy to nie to samo co indywidualna jednostka ludzka, ale czemu nie warto spróbować?

Jak postanowiłam - tak uczyniłam. I co wyszło? W rozkładzie kart Arkanów Większych ukazała się czternasta karta, czyli POWŚCIĄGLIWOŚĆ (Temperance). Interpretacja ogólna tej karty brzmi tak: Kontrola osobista, cierpliwość, umiarkowanie, uspokojenie, połączenie, talent.
Możliwości dostosowywania się do różnych sytuacji, przychylne nastawienie otoczenia, użycie innych osób jako przykładu do naśladowania, wiara w swoje możliwości, czas decyzji, uczciwa i obiektywna ocena własnych możliwości.

Dodać do powyższej charakterystyki należy, że karta POWŚCIĄGLIWOŚĆ ukazująca się w rozkładzie zawsze informuje o nadchodzącym czasie zmian. W większości przypadków są to zmiany na lepsze. Podobno zmiany te mają dotyczyć zarówno Wiadomości 24 jako instytucji, ale i także odnoszą się one bezpośrednio do osób w niej zatrudnionych.

Potwierdza to chociażby znakomity rozkład kart dla redaktora naczelnego Wiadomości24.pl - Tomasza Kowalskiego. Karty ŚWIAT (the World), oraz SŁOŃCE (the Sun). "Jeśli osoba stawiająca sobie karty martwi się, czy zakład, w którym pracuje zostanie zamknięty - karta SŁOŃCE poinformuje go, że z pewnością nie." Od siebie dodam, że karta ŚWIAT tylko potwierdza możliwość wypłynięcia portalu na szersze, bo światowe wody.

Tyle w sprawie dzisiejszej sesji z kartami Tarota. Mam nadzieje, że przepowiednia sprawdzi się w całości - czego Szanownej Redakcji życzę. Jako stara Cyganka głęboko wierzę, że karty mówią prawdę i tylko prawdę. A jak będzie de facto? Przepowiednię z pewnością zweryfikuje najbliższych 12 miesięcy nowego - 2010 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.01.2010 23:54

Niech Ciebie strzeże diabeł Stróż,
a tym on różni się od innych -
że trzyma w pysku: bukiet Róż....... :-))) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

...Albo zajrzyj do Tarota.
On ci prawdę wnet wyjawi,
jaka jest tego przyczyna,
że cię życie tak nie trawi.

Może być?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ Marku! Mnie nie chodziło o , za przeproszeniem, o defekatora, ale o defetystę. To jednak jest pewna różnica. Nieprawdaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.01.2010 23:23

....tylko muszę spojrzeć do "Słownika Wyrazów Obcych".....

Z mej Hip-Hopowej piosenki:

Gdy Ci życie obrzydnie
I stanie się piekłem -
Wsadź globus do kibla,
I przykryj się deklem!

........mam kłopot z kolejnymi zwrotkami........

Ciepło i serdecznie pozdrawiam! Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Acha! I proszę - nie bądź defetystą. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku! Nie panikuj. Faktycznie Wież ostrzega przed niebezpieczeństwem, ale to jeszcze nie jest tragedia. Śmierć to jest karta reprezentująca poważne zmiany w Twoim życiu, ale w dobrą stronę(SŁońce) Podsumuj te karty i zobacz - co Ci wyjdzie. Ja już wiem. Pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.01.2010 22:44

Tragedia, Ewo, tragedia: Słońce, Wieża i Śmierć. Na ten Nowy Rok sobie rozłożyłem...... :((((

A prosiłem, prosiłem Tarota, żeby choć raz był łaskaw mi zaordynować coś lepszego z życia......... Marr


5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Święta racja - Panie Antoni. Takie sesje to jest także okazja do uświadomienia sobie - gdzie tkwi przyczyna naszych życiowych niepowodzeń i skąd one się biorą. Dobry Tarocista powinien też być otwarty na ludzkie problemy, ponieważ głównie osoby z problemami sięgają po ten rodzaj "terapii". Tak. Terapii. Nie przejęzyczyłam się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.01.2010 22:27

Przepowiedzieć komuś przyszłość, to - tak jak pozbawić go życia. Karty Tarota, mogą pomóc jedynie ukierunkować się w niektórych sytuacjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.01.2010 22:10

A 10.01.2010 koniec świata ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.