Facebook Google+ Twitter

Cymański: Powołanie Zalewskiego to wyrachowany ruch Platformy

Według Tadeusza Cymańskiego z PiS, największy klub w Sejmie gra nie fair. - Nic w polityce nie dzieje się za darmo - mówi. Bitwy o Pawła Zalewskiego ciąg dalszy.

Tadeusz Cymański / Fot. AKAP - Gałązka- Propozycja, by Paweł Zalewski szefował sejmowej komisji spraw zagranicznych to jest intryga, to jest pewien bardzo przebiegły, wyrachowany ruch Platformy - tak wypowiadał się dzisiejszego ranka poseł Cymański dla telewizji TVN24. Zaniepokojony jest również wprowadzaniem nowych reguł. Członek PiS uważa, że propozycja PO dla Pawła Zalewskiego rozgrywana jest wbrew podstawowym, elementarnym zasadom panującym od lat w Sejmie.

- Wystarczająco długo jestem w polityce, by wiedzieć, że nic nie jest tu za darmo, żeby partia oddawała komisję - mówił z naciskiem Tadeusz Cymański. Jak czytamy na stronach TVN24, "[Cymański - przyp. autora] pytany, czy w przypadku, gdyby Zalewski przyjął ofertę PO byłby za wykluczeniem Zalewskiego z PiS, (...) powiedział, że nie jest zwolennikiem tak radykalnych metod, jednak powinny to rozstrzygnąć władze statutowe partii."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi się marzy taka sytuacja w której dziennikarze będą ignorowali osoby żerujące na mediach. Takie osoby nie będą zapraszane i dziennikarz kiedy będzie przechodzić obok nie zwróci uwagi. Te osoby umrą "śmiercią naturalną" to największa kara dla niektórych politykierów- niebycie w mediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przecie to I liga polityki więc pisać owszem wypada, a że zagrania jak w III lidze? takich przedstawicieli sobie wybieramy...

(PS. Maciek, nie mówię że wiecznie żartujesz tylko że potrafisz pisać z dowcipem, a to różnica ;) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ ja nie mówię o wpadkach, raczej mam na myśli pewien styl uprawiania polityki, który zależnie od "zagrywającego" oceniany jest jako "zły" lub "dobry" :)

Maciek, wpływ pewnie jest mizerny jeśli nie żaden, ale to przecie jest kwestia drugorzędna, ważne są rozgrywki pomiędzy grającymi zespołami :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tam, w Tym Pokoju, było więcej osób. Nie tylko Mojzesowicz. Proszę więc nie przypominać wpadek akurat mojego krajana ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fakt, wyrachowane posunięcie, pewnie się nauczyli od Mojzesowicza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.