Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

42544 miejsce

Cymański przeprasza kolegów z PiS. "Nie wiedziałem, że to wywiad"

Tadeusz Cymański przeprosił polityków PiS za słowa o "wazeliniarstwie" i "pachołkach" Kaczyńskiego. Europoseł twierdzi, że nie wiedział, iż jego wypowiedź będzie upubliczniona.

Sonda

Czy Tadeusz Cymański powinien odejść z PiS?

 / Fot. Polskapresse"Ten młody dziennikarz przeprosił mnie za to. Tak wyszło. Ale słów nie cofam, bo byłbym śmieszny. (...) Liczę się z różnymi możliwościami, bo takie jest życie" - mówił dla portalu Gazeta.pl Tadeusz Cymański.

Cymański: PiS Jarosława Kaczyńskiego to autokracja i dyktatura

Chodzi o wypowiedź Cymańskiego dla Wprost24, w której określił Jarosława Kaczyńskiego mianem "dyktatora", który wysługuje się partyjnymi "pachołkami". Europoseł zdradził również, że "albo popierasz PiS, albo milczysz".

Cymański w rozmowie z "Wiadomościami" przeprosił "kolegów z PiS" i podkreślił, że nie zamierzał osłabiać partii. Polityk zaznacza, że pragnie jedynie jej "modernizacji".

Tym razem Cymański nie był już tak surowy dla prezesa PiS. Stwierdził, że to Jarosław Kaczyński stworzył PiS i jest jego "spoiwem". "Od niego zależy tutaj bardzo dużo" - mówił europoseł w rozmowie z "Wiadomościami".

Źródła:
Wiadomości
Gazeta.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 23.10.2011 14:47

a juz wydawalo sie ze Cymanskim przykryje sie wewnatrzpartyjne machinacje w PO a tu taki klops.I o czym teraz media beda rozprawiac?No bo napewno nie o tym jak Tusk wykancza Schetyne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marian p
  • marian p
  • 23.10.2011 13:29

panie cymanski,myslalem,zes pan madrzejszy,jak mozna przepraszac za oczywista prawde.nie wiedzial,ze to wywiad,zglupial pan totalnie.coz moge zyczyc tylko powrotu rozumu

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 23.10.2011 12:54

fakt Cymanski to gość na poziomie niech sie nie marnuje w pisie i idzie do PO bo w pisie zbaranieje do reszty jak hofman w Warzsawie

Komentarz został ukrytyrozwiń
edii2204
  • edii2204
  • 23.10.2011 12:18

Cymański zmień partię. Prezes Ci tego nie daruje (NIGDY!!!) Może do PO, to jedyna partia, reszta to populiści................

Komentarz został ukrytyrozwiń
edii2204
  • edii2204
  • 23.10.2011 12:11

chwila szczerości Cymańskiego, - szkoda że się skończyła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAREK-PIS
  • MAREK-PIS
  • 23.10.2011 09:46

Oj panie Cymański,mamona zawładneła panem,a sprawy Polskie w d--ie,jak pan ma takie POdejście,to niech pan się do PO zapisze,tam takie sprawy na POżdku dziennym,tam w PO losy Polski nikogo nie interesują,tam liczą się stanowiska i mamona,i kto Tuskowi POwie większy komplement,na razie prowadzi Halicki

Komentarz został ukrytyrozwiń
XYZ
  • XYZ
  • 22.10.2011 21:37

@ men - pomieszanie z poplątaniem -- weż głęboki oddech i przemyśl jeszcze raz . Ty też głosowałeś na PO ?to widać że masz braki z historii ale nie tylko...Sami dyletanci popierają PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 men
  • men
  • 22.10.2011 21:19

Kluzik , Libicki , Jakubiak , Kowal , Migalski ,Kamiński , Bielan , Ujazdowski , Polaczek , Selin .Gilowska ,[też uciekła z PiS-u a potem wróciła] Dorn ,Mojzesowicz ,- uciekli albo zostali wyrzuceni z PiS. Olechowski ,Rokita odeszli na własne życzenie [ Olechowski popiera PO ] Gilowska - odeszła za nepotyzm i tyle. @ XYZ .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Moherowa Helena
  • Moherowa Helena
  • 22.10.2011 21:16

Pan Cymański wygląda zupełnie tak,jak nasz ksiądz wikary. Czasami się zastanawiam,gdy widzę księdza,czy to jest on czy też pan Cymański.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wyborca
  • Wyborca
  • 22.10.2011 21:10

Jędrzej to jeden z tych cofniętych sympatyków PO. Nie czyta gazet, nie chodzi do kina, nie ogląda telewizji, nie ma internetu ,nie czyta książek i dlatego głosuje na PO. To typowe dla wielbicieli Platformy.