Facebook Google+ Twitter

Czapka – królowa zimowych ozdób

W sezonie zimowym nakrycia głowy mają zdobić, śmieszyć i szokować. Trzeba się, po prostu, umieć nimi bawić i nie traktować ich zbyt serio.

Zdjęcie czapki / Fot. Butik MaskaradaW hierarchii ważności, nakrycia głowy stały się ważniejsze od butów i toreb. Akcesoria takie jak: kapelusze, berety, toczki, duże czapy, decydują o stylu i nadają określony charakter. To co zakłada się w tym Zdj. czapki / Fot. Butik Maskaradasezonie na głowę, buduje proporcje całej sylwetki. Za duże czapy i wysokie toczki dodają uroku i "centymetrów".

Biżuteryjne ozdoby w postaci: piór, szkiełek, koronek, jedwabnych wstążek, tiulu, naturalnych kamieni kreują indywidualny, ekstrawagancki look. Kolorami, które obowiązują w tym sezonie są: czerwień, czerń, brąz, fiolet.

A więc, chrońmy się przed chłodem tej zimy. Nośmy nakrycia głowy, które nadadzą szyku, klasy i indywidualnego charakteru naszemu wyglądowi.

Zdj. czapki / Fot. MaskaradaZdj. czapek / Fot. MaskaradaCzapka Farina Rosa / Fot. Butik Maskarada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

+ za próbę zrobienia niepospolitego newsa z czegoś pospolitego czyli nakrycia głowy. Szkoda tylko, że wszystkie przedstawione modele pochodzą zdaje się z jednego butiku. Całość nie jest przeglądem wszystkiego, co jest obecnie modne, a to mogłoby być ciekawe, bo różnorodność jest wielka. Jak można było nie wspomnieć o kolorowych berecikach z antenkami, jakie w końcu lat 60. i na początku 70. zakładało się na głowy dziewczynkom. :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) no nieeee, zdecydowanie tylko "Słońce Peru"
http://politbiuro.pl/politbiuro/1,96147,6064125,Z_cyklu_PolitGroszki__Czapka_Tuskowka__Slonce_Peru_.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.