Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4429 miejsce

Czar karaoke, czyli "Tak To Leciało!"

Co sprawia, że od półtora roku ten teleturniej cieszy się niesłabnącą popularnością, a liczba jego stałych widzów wzrasta? Postanowiłem sprawdzić to osobiście zaglądając do studia TVP.

Maciej Miecznikowski - prowadzący teleturniej "Tak To Leciało!". / Fot. Sławomir OstrowskiProgram pojawił się na antenie w marcu ubiegłego roku, od początku prowadzi go wokalista zespołu Leszcze Maciej Miecznikowski. Teleturniej powstaje na licencji amerykańskiego pierwowzoru "Don't Forget the Lyrics!". Polska wersja została uznana za najlepszą edycję tego show wyemitowaną poza USA.

Takie przejawy radości ze strony przyjaciół gracza nie są w tym programie czymś niezwykłym, tutaj to norma. / Fot. Sławomir OstrowskiPrzyglądając się programowi "Tak To Leciało!" odnosi się nieodparte wrażenie, że głównym założeniem tego teleturnieju jest dobra zabawa przy dźwiękach muzyki. Publiczność, która bawi się tak gorąco, jak gdyby za chwilę sama miała stanąć na środku sceny i zaśpiewać kolejną piosenkę oraz zawsze wesoły i dowcipny prowadzący sprawiają, że zawodnicy nie odczuwają typowego dla większości teleturniejów stresu, co przekłada się na ich swobodne zachowanie przed kamerami. Uczestnicy często przejmują inicjatywę - np. żartują, opowiadają różne anegdoty i są po prostu sobą. Kolejnym atutem programu jest podkład muzyczny wykonywany na żywo przez zespół obecny w studio. Wesoła, roztańczona publiczność, uśmiechy na twarzach i brak rywalizacji pomiędzy uczestnikami (tu jedynym przeciwnikiem jest własna pamięć) sprawiają, że program pozwala odprężyć się i choć na chwilę zapomnieć o codziennym wyścigu szczurów. Nikt tu nie "pierze własnych brudów", nie wystawia swojej "prywatności" na widok publiczny i nie stara się zrobić z siebie idioty czy być lepszym od innych. Zdrowe i proste zasady okazują się być doskonałą receptą na świetną zabawę.

Tych, którzy nie zetknęli się do tej pory z teleturniejem "Tak To Leciało!" informuję, że najbliższa emisja odbędzie się 23.08.2009 o godzinie 19:05 w drugim programie Telewizji Polskiej.

Wszystkim pragnącym sprawdzić się w teleturnieju "Tak To Leciało!" polecam stronę: Test Wiedzy Pl, na której można przeprowadzić szybki test z wiedzy wymaganej w tym teleturnieju.

Zasady teleturnieju dokładnie opisuje Polska wersja encyklopedii internetowej Wikipedia na stronie: Tak To Leciało!

Prowadzący nie zapomina w trakcie prowadzenia programu o kontakcie wzrokowym z publicznością zgromadzoną w studio. / Fot. Sławomir OstrowskiChwila skupienia - wszyscy szukają w pamięci dalszego fragmentu piosenki. / Fot. Sławomir OstrowskiTu każdy gadżet, który pomaga świetnie się bawić jest mile widziany. / Fot. Sławomir OstrowskiWesoła atmosfera udziela się również muzykom. / Fot. Sławomir OstrowskiRadość na scenie wręcz przechodzi na publiczność. / Fot. Sławomir OstrowskiPubliczność chętnie tańczy przy wielu wykonywanych przez uczestników piosenkach. / Fot. Sławomir OstrowskiSą chwile gdy wsparcie przyjaciół okazuje się być nieocenione. / Fot. Sławomir OstrowskiCzęść publiczności śledzi przebieg teleturnieju z góry. / Fot. Sławomir OstrowskiMaciej Miecznikowski, to 100% gwarancji dobrej zabawy. / Fot. Sławomir OstrowskiKto powiedział, że Elvis odszedł? / Fot. Sławomir OstrowskiKról czeka na werdykt. / Fot. Sławomir OstrowskiOsobiście podać rękę samemu Elvisowi, to coś o czym do dziś marzy wielu, ale są tacy, którym udaje się spełnić to marzenie. / Fot. Sławomir OstrowskiZawsze można znaleźć chwilkę, by pochwalić się superbutami. / Fot. Sławomir OstrowskiPodczas nagrania teleturnieju "Tak To Leciało!" / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.