Facebook Google+ Twitter

Czarna Góra. Sceny jak z westernu

Tatrzańscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który rewolwerem groził swoim sąsiadom. Za nielegalne posiadanie broni i groźby karalne sprawca może trafić do więzienia na wiele lat.

 / Fot. Archiwum KPP w Zakopanem- Dyżurny naszej jednostki w poniedziałek wieczorem odebrał dramatyczne wezwanie - informuje rzecznik prasowy KPP w Zakopanem asp. sztab. Roman Wieczorek. - Do jednego z domów w Czarnej Górze w gminie Bukowina Tatrzańska wszedł mężczyzna i celując bronią palną w stronę domowników groził im śmiercią.

Błyskawiczna interwencja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej i ich kolegów z Zakopanego, wyposażonych w hełmy i kamizelki kuloodporne pozwoliła na ujęcie intruza i przejęcie broni. / Fot. Archiwum KPP w Zakopanem

Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do sąsiadów.

Internauta "Skowyra" zdarzenie skomentował po swojemu: "Ej Jacuś,Jacuś biydo mos ty scynscie zes nie trafioł na mnie ba na sąsiada kiebyk cie ta czasnoł tak bys się złomoł w śtyrek miyjscach, bo tys to prowdziwy przestympca postrach cyganok z osiedla”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.