Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7048 miejsce

Czarna lista egzaminatorów WORD

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-03-23 15:39

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łodzi powstają listy złych i dobrych egzaminatorów. Tych, u których zdanie na prawo jazdy jest prawie niemożliwe, oraz takich, którzy przepuszczają prawie wszystkich! To dziwne zjawisko zaniepokoiło dyrekcję WORD. Od teraz egzaminatorzy są pod specjalnym nadzorem...

- Jest to dosyć nietypowa sytuacja, że u jednej osoby zdaje 15 procent kandydatów, a u innej np. 54 procent. Nie chcemy tego jednak na razie komentować, bo przyglądamy się zjawisku. Zdarzały się przypadki, że w ciągu dnia egzaminatorka nie przepuściła żadnego kursanta - mówi Tomasz Kacprzak, zastępca dyrektora łódzkiego WORD.

- Dlatego postanowiliśmy systematycznie kontrolować każdego egzaminatora z osobna, tzn. sporządzamy tygodniowe zestawienia z wyników egzaminów wszystkich naszych pracowników. Będziemy je analizować, oglądać filmy - zarówno z jazdy po placu manewrowym, jak również z jazdy po mieście. Chcemy, by nasz ośrodek był przyjazny dla kursantów, ale oczywiście to nie oznacza, że ktoś, kto nie potrafi jeździć, zda egzamin. Na stosowne wnioski przyjdzie czas.

Obecnie w łódzkim WORD pracuje 28 egzaminatorów. Ostatnio do pracy zostali przyjęci trzej nowi. Dwóch innych musiało pożegnać się z etatami, bo ich praca pozostawiała wiele do życzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.