Facebook Google+ Twitter

Czarna lista "przeciwników ochrony życia" według LPR

Liga Polskich Rodzin chce za pomocą plakatów i ulotek poinformować wszystkich Polaków, kto sprzeciwia się konstytucyjnej ochronie życia od chwili poczęcia - donosi "Dziennik".

Wiceprezes LPR Wojciech Wierzejski potwierdza informacje gazety. - Wydrukujemy tyle milionów ulotek i plakatów z nazwiskami posłów przeciwnych konstytucyjnej ochronie życia, że dotrze ta informacja do każdej polskiej rodziny - powiedział "Dziennikowi" Wierzejski.

Na liście znajdą się nazwiska posłów, którzy zagłosują przeciw zmianie artykułu 38 Konstytucji. Chodzi o dodanie słów "od poczęcia do naturalnej śmierci". Anonimowy polityk Ligi informuje, że na liście ma się znaleźć także premier Jarosław Kaczyński. Materiały wyprodukowane na koszt LPR, mają pokazać znanych prawicowych polityków w złym świetle, jako tych, którzy przeciwstawiają się pełnej ochronie życia. - Sprawa obrony życia nie powinna być przedmiotem długiej politycznej debaty. Nie jest prawdą, że LPR próbuje na siłę ten temat wywołać - dodaje Wierzejski. Kolega z klubu idzie dalej: - Trudno, żebyśmy oficjalnie przyznawali się do cynizmu.

Ten sam anonimowy polityk otwarcie przyznaje, że jest to jedynie zabieg medialny.

Druk wszystkich materiałów ma kosztować maksymalnie kilkadziesiąt tysięcy złotych, a kolportażem zajmą się partyjne struktury. Na tym się jednak nie kończy, dodatkowo LPR chce przesłać takie informacje do wszystkich polskich parafii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

O jakiego kolege z klubu chodzi bo sie bogubilem w tych "anonimach"?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.03.2007 22:18

Dlaczego czarna? Powinna być czerwona!;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A niechże mnie wydrukują i pocałują w..........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.