Facebook Google+ Twitter

Czarne flagi Kalifatu nad Europą

W 2014 r. najpopularniejszym męskim imieniem nadawanym nowo narodzonym chłopcom w Wielkiej Brytanii nie był jak wcześniej John czy inne angielskie imię, lecz Mohamet.

Czarne flagi Kalifatu nad Bośnią / Fot. PŻ


Codziennie w telewizyjnych wiadomościach widzimy dantejskie wydarzenia odbywające się na Bliskim Wschodzie. Widzimy tysiące ludzi wyrzucanych z własnych domów i mordowanych. Kobiety i dziewczynki są gwałcone i sprzedawane za kilkadziesiąt dolarów jako seksualne niewolnice, a wszystko to dzieje się z okrzykiem na ustach Allahu Akbar.
Niewielu z nas wie o postępie islamizacji w Europie. W 2014 r. najpopularniejszym męskim imieniem nadawanym nowo narodzonym chłopcom w Wielkiej Brytanii nie był jak wcześniej John czy inne angielskie imię, lecz Mohamet. Wiele brytyjskich miast jak Birmingham czy Bradford zaczynają być zdominowane przez muzułmańską mniejszość, która powoli zaczyna być większością. Taką samą sytuację możemy dostrzec również w innych europejskich krajach takich jak np. Francja, Holandia czy kraje południa naszego kontynentu. W dwóch europejskich krajach, w Holandii i Hiszpanii zarejestrowano pierwsze muzułmańskie partie polityczne. Holenderską partię założyli Tunahan Kuzu i Seleuk Ozturk. Obydwoje znani są z promowania islamu. Seleuk Ozturk współpracuje z tureckim prezydentem Recepem Erdoganem, a razem z Tunahan Kuzu współpracują z Diyanet – tureckim biurem ds. religijnych, które utrzymuje większość tureckich meczetów w Holandii. Trzeba podkreślić, że politycy nowego holenderskiego ugrupowania wywodzą się z PvdA, czyli holenderskiej Partii Pracy. W celu wprowadzenia do parlamentu jak największej ilości posłów, nowe ugrupowanie chce wykorzystać potencjał islamskiej populacji zamieszkującej Holandię, która w większej części nie asymiluje się z holenderskim społeczeństwem. Według jednego z sondaży islamska partia polityczna ma 77% poparcia dotychczasowych tureckich wyborców holenderskiej Partii Pracy.
Drugą partią jest ugrupowanie o nazwie PRUNE założone i zarejestrowane w 2010 r. w Granadzie w Hiszpanii. Partia działa już m.in. w Madrycie, Walencji i Ceucie ( hiszpańskie terytorium na wybrzeżu afrykańskim). Poparcie dla PRUNE wzrasta z dnia na dzień, i to nie tylko wśród muzułmańskich imigrantów. Populacja muzułmanów w Hiszpanii wynosi 1,7 mln, 900 tys. to osoby urodzone w Maroku. Największa populacja wyznawców islamu jest w hiszpańskich enklawach na wybrzeżu afrykańskim, takich jak Ceuta czy Melilla (40%).
W innej części Europy, gdzie populacja muzułmanów stanowi już większość, wzrasta poparcie dla Państwa Islamskiego. Trzeba nadmienić, że jest to kraj w centrum Europy. Mowa tu o Bośni i Hercegowinie. Bośnia i Hercegowina jest podatnym gruntem dla fundamentalizmu, wielu z tych co walczyło w Mosulu i Raqqa przebywa teraz w tym kraju. Flagi ISIS zostały wywieszone w miejscowości Gornja Maoca, powiewały na wietrze podobnie jak w Mosulu, zaledwie godzinę lotu samolotem z Wiednia. Ludzie żyją tam, jakby byli na ziemiach podbitych przez mężczyzn Abu Bakr al-Baghdadi. Maoca jest miejscowością w pobliżu Brcko, przy północno-wschodniej granicy z Chorwacją, co najmniej cztery godziny jazdy od Sarajewa. Kiedy przejeżdża się przez najmniejsze z miast, widzi się nowe budowane minarety, finansowane pieniędzmi z Arabii Saudyjskiej. Według oficjalnych danych, 130 Bośniaków walczy obecnie w szeregach ISIS, a co najmniej 30 zostało już zabitych. Ale to tylko optymistyczne oficjalne dane przedstawiane, w celu uniknięcia rozprzestrzeniania paniki. Bairo Ikonovic jest jednym z Bośniaków, który udał się walczyć dla Państwa Islamskiego; jest jednym z bossów w kalifacie. - "W umysłach tych ludzi są myśli, jak przywrócić złoty wiek islamu". Jeden z mieszkańców zapytany o kalifat, odpowiedział: "Mahomet powiedział, że cały świat będzie należał do islamu, a krzyż zostanie złamany. Jest to znak, że ten czas nadchodzi”. Dopowiedział jeszcze, że muzułmanie w Sarajewie i innych miastach są tak samo jak Amerykanie - są fałszywymi wierzącymi. –„Marzę o Bośni, gdzie znajdzie się meczet na każdym rogu ulicy, aby móc się modlić do Allaha”.
Oceńmy więc sami czy sytuacja nie staje się poważna. Populacja muzułmanów w Europie drastycznie wzrasta w sposób naturalny, poprzez wysoką dzietność i niepohamowaną imigrację. Widzimy afrykańską granicę Hiszpanii, która pęka w szwach pod naporem tysięcy Afrykanów, którzy marzą tylko o dotknięciu stopą ziemi po europejskiej stronie granicy, gdyż według prawa europejskiego będą pod prawną ochroną. Również na Morzu Śródziemnym widzimy niepowstrzymywaną inwazję na Europę. Prawo morskie nakazuje ratować życie ludzkie na morzu, jednak czy to oznacza że mamy otworzyć Europę na imigrację bez żadnych ograniczeń?
Wielokrotnie słyszymy, że wszyscy możemy żyć w koegzystencji, że wszyscy są niczym jak bracia. Nie wszyscy jednak tak myślą. Jak pokazuje historia, nigdy kultury i cywilizacje nie współżyły w pokoju. Zawsze jedna wypiera tę drugą i nie zawsze ta, która zaczyna dominować, musi być na wyższym poziomie cywilizacyjnym. Dobrym przykładem może być Rzym, który upadł pod naporem barbarzyńców.

źródło - strona autora crusader.besaba.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kalifat ale taki jak w czasach Sulejmana Wspaniałego który opieką Państwa otaczał także ludnośc podbitych krajów a napewno kraje muzulmańskie nie bylby taki zly na Bliskim Wschodzie. Silna Turcja stabilizowala Bliski Wschód i ... Lechistan.
Wtedy w czasach Imperium Osmańskiego to się udało bo... tysiąc lat wcześniej upadł Rzym. A teraz zaoceaniclmanieny Rzym popełnił kardynalne błędy przewracając bliskowschodnie domino państw. Teraz chwieje się kolejna lina domina na Ukrainie. Rykoszetem to wszystko uderza teraz w zachodnią Europę podbijaną jak widać z tego artykułu demograficznie. Historia jak widać kołem się toczy od 2 tysięcy lat... W Wiedniu 40 procent ludności to juz muzułmanie. W Niemczech mieszka 2 miliony osób pochodzenia tureckiego i ma się tam bardzo dobrze. Może trzeba podać także ten pozytywny przykład obecności "innowiercow" w Europie w osobnym artykule i wskazać co się "oplaca" dla Europy a co nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.