Facebook Google+ Twitter

Czarne statystyki znad wody

W czasie ratowania najważniejsza jest pierwsza pomoc przedmedyczna.

W czasie masażu sztucznego oddychania i masażu serca, zrobić 30 ucisków na klatkę piersiową i zrobić 2 oddechy ratownicze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju,
Zbrodnia polega na tym, że tzw. "nauczyciele pływania" uczą jedynie przemieszczania się po powierzchni i pozostawiają nieświadomych ludzi w przekonaniu, że to jest umiejętność pływania. Nie topią się ludzie, którzy POTRAFIĄ PŁYWAĆ, tylko ludzie, którzy myślą, że potrafią pływać, bo im tak wmówiono. Umiejętność pływania jest wtedy, gdy człowiek w pełni panuje nad obcym środowiskiem i tego trzeba uczyć od samego początku. Moje wnioski są zbyt mądre dla profesorów wielu uczelni, redaktorów wszystkich telewizji, wielu gazet również zagranicznych. Przez dziesięć lat nikt nie był w stanie tego pojąć. Dlatego trzeba założyć, że do końca lata jeszcze kilkaset ludzi się utopi. To samo powtórzy się w następnych latach,chyba że, rozpocznie się rzeczywistą naukę pływania według moich wskazówek. http://leszekm.blogspot.com/2012/07/w-skersie-naucz-sie-pywac-to-ubarwia_25.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Utopi się jeszcze pięćset osób, bo nie ma nauczania pływania. Zbrodnią jest to, że uczy się ludzi poruszania PO obcym środowisku a nie W nim od samego początku. Dlatego ludzie tracą życie W wodzie.
http://leszekm.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.