Facebook Google+ Twitter

Czarnecki: Atak na dziennikarza TVP mógł być prowokacją ludzi Tuska lub Palikota

Według posła PiS istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziennikarz TVP na uroczystościach smoleńskich organizowanych przez PiS, został zaatakowany przez prowokatorów nasłanych przez PO lub Ruch Palikota.

Sonda

Uważasz, że atak na dziennikarza TVP to prowokacja?

W taki sposób PO miała skompromitować obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej i zdezawuować ich sens. "Władze, które przewidywały, że będą to wielkie demonstracje mogły zadbać o to, żeby pojawili się tam różni prowokatorzy" - mówił polityk PiS.

Prowadzący program, Andrzej Mrozowski, z ironią potraktował tezy Czarneckiego. Wówczas poseł PiS zmienił nieco stanowisko, twierdząc, że mogli to być również ludzie od Palikota; mieliby w taki sposób zaszkodzić PiS-owi oraz rządowi.

Kiedy relację z ataku na dziennikarza TVP zobaczył wczoraj w "Kropce nad i", Joachim Brudziński, uznał, że są to zbitki medialne, godne telewizji w PRL.
Podobne zarzuty padały po ostatnim Święcie Niepodległości. Uczestnicy Marszu Niepodległości, twierdzili, że zamieszki wywołali prowokatorzy nasłani przez PO.
Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

pun-tschek
  • pun-tschek
  • 12.04.2012 22:42

Byłem w Warszawie na Rocznicy Smoleńskiej i potwierdzam, że wszelkie zadymy to prowokacja. Oj ludzie, ludzie. Przestańcie oglądać TVN-y Polsaty a będziecie szczęśliwi. Wystarcz na to kilka dni. Wiosna, budzi się przyroda a wy jak w letargu. Więcej optymizmu i oczyszczającej radości. Alleluja i do przodu

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 12.04.2012 19:46

rysio wedrowniczek podoba mi sie.ryszard czarnecki przestal istniec i nie istnieje.rysio wedrowniczek to osoba ktorej najwyzszym priorytetem jest wedrowka.wedrowka z partii do partii.partia PO jest dla niego nieosiagalna.tam sa ludzie madrzy i odpowiedzialni.natomiast pis ktory nie ma zadnej wizji
to jeden z najlepszych kolejnych przystankow.tam nie trzeba myslec wystarczy pluc

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 12.04.2012 15:42

To stara retoryka tej formacji . Wstyd im po prostu ,że katolicy pisowscy tak wulgarnie się zachowują . Nie ma problemów aby przekonać cały ten klan - kamery zarejestrowały tych osobników . Panie czarnecki , nirch pan złoży zawiadomienie do prokuratury , że to prowokacja .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 12.04.2012 15:12

Po następnych przegranych wyborach przez pisiorów Rysio Wędrowniczek znowu zmieni partie i dalej będzie bełkotał aby tylko być widzialnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wiesio rudzik
  • wiesio rudzik
  • 12.04.2012 12:41

CZARNECKI TO OSZOŁOM NA WSZYSTKIM SIĘ ZNA TYLKO NIE NA ŻYCIU ZA 1500ZŁ,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kolaska
  • Kolaska
  • 12.04.2012 11:56

Platfusy już są trupami i całe spektrum z nią związane... agentura może się już pomału zwijać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
wiwat
  • wiwat
  • 12.04.2012 11:42

ajcarz antekpolicmajster skaldował Jaroaław Jar..... itd to było zajebiste jak za komuny wołali Władysław .... Ta rocznica w wykonaniu pisu to była niezła szopka i cyrk--wybory dopiero za kilka lat a oni już mnie zniechęcili do siebi Jeśli wcześniej nie dostanę sms to zagłosuję na SP lub PJN w nich nadzieja

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.04.2012 11:35

pamietam jak w wywiadzie olejnik wycisnęła mózg czarneckiego jak gąbke i została tylo ulęgałka..

Komentarz został ukrytyrozwiń
IZA
  • IZA
  • 12.04.2012 11:30

OLEK TY BŁAŻNIE SĄ TEŻ TACY KTÓRZY NIE POPIERAJĄ PO ALE Z DWOJGA ZŁEGO WOLĄ ICH

Komentarz został ukrytyrozwiń
nada
  • nada
  • 12.04.2012 11:03

Widziałam wiele razy tych ,,prowokatorów" jak parasolkami i laskami wymachiwali obrzucając wyzwiskami dziennikarzy przed siedzibą Radia Maryja. Zastanawiałam się wówczas -co na te zachowania Rydzyk?
Czy też wówczas uznali zwolennicy PIS , że są to prowokatorzy PO?
Takie oskarżenia to czysta hipokryzja , przecież wiele osób wśród zwolenników PIS często reaguje zbyt emocjonalnie w czasie takich,,marszów",uznając kamery i przedstawicieli mediów za wrogów.
Widzę i słucham również ja , wiem kto jest agresywny i nie panuje nad emocjami.
Nie dziwią mnie takie emocje-bo sprawa jest ważna , ale należy godnie i uczciwie przyznać ,że to nie prowokacja, a reakcje ludzi wszystkich opcji politycznych i przekonań. Zastanawia mnie brak odwagi ze strony PIS aby przyznać, że również uczestnicy obchodów byli niezwykle agresywni.