Facebook Google+ Twitter

Czarnecki: Donald jest nagi, a młoda Polska bezrobociem stoi

Według europosła Ryszarda Czarneckiego w Polsce nie dzieje się zbyt dobrze. Mit zielonej wyspy upadł, ACTA to kompromitacja, a młodzi Polacy skazani są na bezrobocie.

 / Fot. TOMASZ HOŁOD / POLSKAPRESSENa swoim blogu Czarnecki krytycznie odnosi się do działań obecnego rządu. Według niego obecny wzrost bezrobocia to już prawdziwa lawina, która sięgnęła 13,3 proc. w styczniu tego roku. Zarzuca on kłamstwo obecnej koalicji rządzącej i brak działań ze strony ministerstwa pracy, które nie odblokowało pieniędzy z Funduszu Pracy na aktywizację bezrobocia.

Czarnecki nie dziwi się młodym polakom i ich protestom w sprawie ACTA. Twierdzi, że te manifestacje nie odnosiły się do wolności słowa, a raczej do braku perspektyw dla najmłodszych obywateli RP.

Premierowi poseł zarzuca bycie nagim. Obnażać mają go dane z GUS. Poseł napisał, że wierna obecnemu rządowi "Gazeta Wyborcza" nadal stara się nie widzieć problemu, jakim jest np. odsetek wśród młodych bezrobotnych, którzy nie ukończyli 34. roku życia. W lubelskim np. takich młodych bezrobotnych jest… 57 proc., w małopolskim 56 proc., podkarpackim 55,5 proc., a w świętokrzyskim 54 proc.

Ryszard Czarnecki sceptycznie odnosi się również do nazwania przez Tuska naszego kraju "zieloną wyspą". To porównanie to według niego propaganda sukcesu obecnego rządu, którego działania obrazuje m.in. galopujący dług publiczny.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 03.03.2012 14:17

w sprawie nowych miejsc pracy rząd nie robi nic.. zgoda ale bajanie wrzechy i tego drugiego to kołysanki dla niemowlaków bo tylko one w takie dyrdymały wierzą!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
 • Kuba Wolski
 • 29.02.2012 10:29

Jaki durny mamy rząd -- komentują w" KLUBIE RONINA" ,Łukasz Warzecha i Rafał Ziemkiewicz!! www.niezależna pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RAFAŁ D
 • RAFAŁ D
 • 29.02.2012 09:30

EWIDENTNIE WIDAĆ ŻE DZIURA BUDŻETOWA JEST MAX WIELKA A PIENIĄDZE WYDOBYWANE SĄ Z KIESZENI PŁYTKICH BO JEST JE ŁATWO WYSIĄGNĄĆ MNIE OSOBIŚCIE BULWESUJE ZAOBSERWOWANA W RADOMIU NAGONKA NA KIEROWCÓW I NAKŁADANIE MANDATÓW KARNYCH PO TO ŻEBY DONALD MIAŁ OCZEKIWANE WPŁYWY Z MANDATÓW JAK WOGÓLE MOŻNA COŚ TAKIEGO ZAŁOŻYĆ I BYĆ PEWNYM ŻE BĘDZIE WIĘCEJ WYKROCZEŃ POLICJA POWINA MIEĆ WAŻNIEJSZE SPRAWY A NIE ZAJMOWAĆ SIĘ SZTUCZNYM PILNOWANIEM PORZĄDKU

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Ryba
 • Jan Ryba
 • 29.02.2012 07:29

Matolstwo rządzi dlatego efekty tego matolstwa mamy na co dzień . Gospodarka leży ,bezrobocie rośnie ,oraz zadłużenie ,a matoły nie wiedzą co z tym zrobić ,bo matoły nie powinni rządzić. Dobry matoł, to matoł odstawiony od koryta. Matoły powinni być trwale ,odstawieni od władzy ,by nie nastąpiła recydywa!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolos
 • kolos
 • 29.02.2012 07:22

Manifestacje były przejawem przede wszystkim sprzeciwem nieudolności,ignorancji i pospolitego DEBILIZMU europosłów którzy sprokurowali cała sytuację z ACTA.I niech Czarnecki zajmie się robotą w Brukseli,a nie godnym pożałowania politykowaniem,bo patrząc na jego aktywność w instytucji europarlamentu można odnieść wrażenie,że jeździ tam tylko i wyłacznie po wypłatę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Twierdzi, że te manifestacje nie odnosiły się do wolności słowa, a raczej do braku perspektyw dla najmłodszych obywateli RP."
Kłamie. Był tutaj film, na którym prowokatorzy z PiS zostali wygwizdani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
 • Jakub
 • 28.02.2012 21:23

Spadochron z Samoobrony nauczony najgorszych manier spełnia się w PiS jako - I szczekacz IV RP. P Śledziewski , to co pan napisał [ Czarnecki będzie się silił na pozyskiwanie pieniędzy ] jest oderwane od rzeczywistości . Czarnecki i frakcja w , której jest nic nie załatwi . Co najwyżej skompromituje Polskę. Czy pan Czarnecki ma w ogóle jakieś poglądy , coś zrobił dla Polski ? Obleciał wszystkie partie i znalazł azyl w PiS , bo nie przebiera w słowach . KŁAMIE .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brukter
 • Brukter
 • 28.02.2012 20:51

Trudno Czarneckiemu odmówić racji.Obiektywnie patrząc rząd przypomina cyrk z klaunami(Mucha) i kuglarzami(Rostowski).Te całe reformy to zwykłe szukanie pieniędzy w kieszeni biedaków a nie naprawianie ZUSu czy służby zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czarnecki będzie się silił na pozyskiwanie pieniędzy z UE, a Tusk jednym gestem będzie pieniądze rzucał na wsparcie unijnych banków. Odnośnie bezrobocia powiem, ze rząd jedyne co potrafi robić dobrze, to wyszukiwać sposoby ograbiania swoich obywateli. Działania wspierające, uaktywniające, przygotowywanie tzw. "przedpola" , uwarunkowań są mu obce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
 • Mirek K
 • 28.02.2012 20:25

Matolstwo tak rządzi ,matolstwo ma to do siebie że inaczej nie potrafi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.