Facebook Google+ Twitter

Czarnecki: Kaczyński będzie kandydował na prezydenta w 2015 roku

Co pewien czas Ryszard Czarnecki na swoim blogu zaskakuje czytelników swoimi przemyśleniami. Tym razem uzasadnia, dlaczego uważa, że to Jarosław Kaczyński będzie kandydatem na urząd prezydenta w 2015 roku.

Sonda

Ziobro na prezydenta?

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kaczynski_Jaroslaw_1_070.JPG&filetimestamp=20090924130714 / Fot. fot.pl.wikipedia.orgEuroposeł sądzi, że Jarosław Kaczyński zostanie głównym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta w 2015 roku, o czym pisze na stronie wpolityce.pl. Czarnecki snuje przypuszczenia, że lider PiS zapewne marzy o karierze premiera, bo ten urząd w polskim systemie politycznym ma większe kompetencje i duży wpływ na sprawowanie władzy.

Czarnecki sugeruje jednak, że coraz więcej osób, ruchów i organizacji społecznych zwraca się do prezesa Kaczyńskiego z prośbą o kandydowanie w wyborach prezydenckich. Podobno wszyscy ci ludzie posuwają się nawet do żądań, aby Kaczyński został kandydatem. Według oceny europosła, działacze PiS "pielgrzymują" do Jarosława Kaczyńskiego i przekonują, aby mimo wszystko wziął udział w wyborach 2015 roku.

Kim są te osoby, organizacje i ruchy, oprócz działaczy Prawa i Sprawiedliwości, o tym Czarnecki milczy. Jednakże uważa, że szala wyraźnie przechyla się ku tablicy z napisem: „Jarosław Kaczyński kandydatem na prezydenta AD 2015!”

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

grajek
  • grajek
  • 07.03.2012 11:43

No cóż to nasz Jarek w matkie boską się przemienia?

Komentarz został ukrytyrozwiń
lofas
  • lofas
  • 07.03.2012 09:49

@@ Lofas - kim jest Tusk to my wiemy - zgermanizowany obywatel PO wnuczek Dziadka z Wermachtu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 07.03.2012 08:33

Panie Urzykowski -- a może się panu marzy, by startował Lech Wałęsa ps. Bolek??

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ambitny prezes, walczył będzie do końca aż osiągnie swój cel. Ostrzegał nas o tym Lech Wałęsa...

Komentarz został ukrytyrozwiń
lofas
  • lofas
  • 07.03.2012 07:25

kto to jest kaczynski jego prawdziwe nazwisko skad przaszedl i po co jak sie nazywali jego rodzice gdie pracowal jego ojciec i matka .te pytania czekaja na odpowiedz

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kora
  • Kora
  • 06.03.2012 23:44

Tuskowi chyba odbiło - zamknął się w kabinecie i nie wyłazi , widzieli lekarzy .... nie wyrażna sprawa!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 06.03.2012 22:32

Prezes jak zwykle palnął bez zastanowienia a Samoobrona prostuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman56PL
  • Roman56PL
  • 06.03.2012 22:31

Do slawetnego 2015 trzeba jeszcze dozyc, a pondto, czy potrzebny nam jest Prezydent w wieku emerytalnym ze "starego portfela". Skleroza zacznie jego zjadac, prawa reka jeszcze bardziej zesztywnieje a zasob bzdur wypowiadanycn przy lubej publicznej okazji powoli sie wczerpuje, wiec po co Polsce taki egzemplarz na Prezydenta?
Moze warto dla niego znalezc Dom Spokojnej Starosci ni tam jemu zaoferowac funkcje starosty!
Juz pora tego blazna, beztalencie usunac z polityki.Wierze, ze taki dzien nadejdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Genosse
  • Genosse
  • 06.03.2012 17:03

Ale po co " Enteleiter" ma kandydowac??.Jasnowidz " Schwarz" już wie co się wydarzy w2015 roku?! Np. ja jako ja nie wiem co stanie się za godzinę , czy jutro ... PS.Gdzie najtaniej sprzedają hurtowe ilości towotu , wazeliny ,mydła szarego i jaj przemysłowych ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 06.03.2012 16:52

Podobno z Tuskiem coś nie tak -Monika Olejnik pisze że Tusk zamknął się w gabinecie i nie wychodzi! -- Sfiksował??