Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104896 miejsce

Czarnecki: Prowincjonalny magik Tusk wyciągnął Trybunał z kapelusza

Europoseł Ryszard Czarnecki na swoim blogu porównał działania związane z wnioskiem o Trybunał Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego do wyciągania królika z kapelusza przez prowincjonalnego magika.

 / Fot. TOMASZ HOŁOD / POLSKAPRESSEDo prowincjonalnego magika na swoim blogu Czarnecki porównuje premiera, który według niego szuka tematów zastępczych i za „wszelką cenę stara się odwrócić uwagę wyborców od drobnego faktu, że cyrk się pali”.

Według eurodeputowanego lider PO woli rozmawiać o „brzydkim Kaczorze”, omijając tematy wzrostu cen, reformy emerytalnej, długu publicznego czy bezrobocia. Czarnecki twierdzi, że można taką politykę PO porównać do dryblingów jednego z graczy reprezentacji Brazylii i sugeruje, że Tusk stosuje taktykę zwodów. Zamiast rozmawiać o kwestiach gospodarczych woli on poruszać sprawy „okropnego Kaczyńskiego”.

„Zabieg prosty, zwód trywialny, ale cały czas wielu daje się nabrać” -
pisze Czarnecki. W podsumowaniu poseł zauważa, że jest to piaty rok rządów Tuska oraz piąty, gdy Kaczyński już nie sprawuje władzy i nadal nie widać, aby Polska miała być zieloną wyspą.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Panie Czarnecki zamknij się pan jesteś pan cwaniaczkim który wozi się na innych a sam jest niczym bo tak nazywa się ludzi przechodzących z partii do partii byle się dostać do koryta i mącić ludziom w głowach jest pan pasożytem jak jemioła w końcu i na pana przyjdzie kolej na unicestwienie przez odsunięcie od koryta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dyrdymalista
  • dyrdymalista
  • 13.03.2012 22:42

Te żałosne popłuczyny po AWS-sie =co by tu jeszcze sp...... Panowie, nap...... się między sobą z właściwym sobie wdziękiem, którego uosobieniem jest ten pożal się Boże myśliciel ludowy o twarzyczce nieskalanej nawet cieniem inteligencji

Komentarz został ukrytyrozwiń
AAA
  • AAA
  • 13.03.2012 19:22

jeden komentator jest przytomny, ale jest głupi. to Głąbka J. Dzisiaj 17:07

Komentarz został ukrytyrozwiń
Głąbka J.
  • Głąbka J.
  • 13.03.2012 17:07

Beznadziejny rząd i komentatorzy też tutaj nieprzytomnie beznadziejni....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marysia
  • Marysia
  • 13.03.2012 16:16

Do kiedy ten darmozjad będzie bredził?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 13.03.2012 15:18

Hasłem PiS -u podczas swoich rządów [ gdy grzebali w teczkach i szukali haków ] było " Kto jest niewinny nie powinien się bać ". Takie hasło powinno przyświecać Kaczyńskiemu i Ziobro .

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS powinien poprzeć wniosek o Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry.
Nic tak dobrze nie robi oskarżonemu jak wykazanie, że oskarżyciel jest oszczercą i prowincjonalnym magikiem...:)
Prawda was(nas) wyzwoli...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2012 12:54

Coraz bardziej wymyślne metafory, piękne, układane podczas nudnych posiedzeń sejmowych. Odciąga od prawdziwej dyskusji, bo Kaczyński i Ziobro powinni stanąć przed TS. Czemu akurat teraz, a nie zaraz po wyborach albo po komisji ws. Blidy? Zgadzam się z Brudzińskim - chodzi o sondaże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz
  • Tadeusz
  • 13.03.2012 12:09

Myslałem że maksymalny poziom głupoty i złej woli został już przez Pana osiągnięty - ale tu Pana nie doceniłem. Proszę sobie zapisać w notesiku i wczsie podróży do Brukseli po odbiór kilkunastu tysięcy Euro za Pana "ciężką prace na rzecz Polski". i tak przez Pana znienawidzonej Europy. Tylko po to tam jezdzi bo jest Pan cały czas w Posce i gania Pan za dziennikarzami żeby kolejną porcię pomówień i oszczerstw na temat Pana Premiera Donalda Tuska, w bełgotliwy/mówi Pan coraz bardziej bełkotliwie, radzę się porządnie przebadać -najlepiej w klinice rządowej, należy się panu,a jakże/ Narazie zastanawiam się gdzie Pan skoczy po kolejnej przegranej przez PIS "bitwie".Kto Pana zechce? a może przyjdzie Panu pierwszy raz w życiu pracować na siebie, bo póki co to ja na Pana pracuję,bez pozdrowień