Facebook Google+ Twitter

Czarni bezkonkurencyjni w Warszawie

Juniorzy Czarnych Radom okazali się najlepsi w turnieju o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów. W swoim ostatnim meczu, który zadecydował o ich pierwszym miejscu pokonali Metro Warszawa 3:1.

Choć to czarni wygrali turniej, to brawa za walkę należą się każdemu z zespołów. W turnieju o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów wzięli udział: Metro Warszawa, Czarni Radom, Pekpol Ostrołęka i MOS Wola Warszawa. Podopieczni Krzysztofa Felczaka byli gospodarzami imprezy i jak się okazało byli bardzo gościnni dla Czarnych. Zespół Andrzeja Sitkowskiego był bezkonkurencyjny i dzięki pierwszemu miejscu zakwalifikował się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów. - Niezwykle cieszę się ze zwycięstw, podobnie jak z wywalczenia tytułu przez chłopaków - powiedział portalowi Radomsport.pl Sitkowski.

Wspominając ten turniej należy wspomnieć wczorajszy mecz MOS-u z Metrem. Dostarczył on kibiców wielkich emocji. Walka toczyła się do ostatniej piłki. Spotkanie trwało ponad 2,5 godziny i zakończyło się zwycięstwem MOS-u. Choć przegrywał on już 0:2, to później zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w kolejnych partiach. Wielka była radość siatkarzy trenera Felczaka po ostatnim zagraniu.

Turniej o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów był wyjątkowy. Spotkanie obserwowała bardzo licznie zgromadzona publiczność. Wielką klasę pokazał zwłaszcza zespół Czarnych Radom, który nieoczekiwanie okazał się zwycięzcą całej imprezy.


Źródło: http://www.radomsport.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.