Facebook Google+ Twitter

Czarnogóra - Polska w pay-per-view. Zbojkotujmy transmisję!

Nasza reprezentacja piłkarska już w najbliższy piątek rozpoczyna eliminacje do mundialu w Brazylii. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie w Podgoricy drużyna Czarnogóry. Polscy kibice za obejrzenie meczu będą musieli dodatkowo zapłacić.

 / Fot. Tomasz Bidermann/W24 / Fot. W24Znamiennym jest, że najbardziej medialnym wydarzeniem nie jest sam mecz, forma drużyny, stan przygotowań, czy kwestia w jakim składzie wybiegniemy niebawem na boisko. Tematem numer jeden w mediach jest brak ogólnodostępnej transmisji telewizyjnej z tego meczu. Owszem, komercyjne telewizje przygotowują się do tego spotkania. Polsat, nSport i Cyfra Plus wysyłają do Czarnogóry swoje ekipy i będą gotowe do relacji spotkania... ale tylko dla chętnych w systemie pay-per-view.

Tu znajdziesz aktualną informację, gdzie obejrzeć mecz Polska-Czarnogóra.Każdy, kto zechce na żywo zobaczyć zmagania futbolistów, musi uiścić kwotę 20 zł. W mediach wrze, kibice jednoczą się na portalach społecznościowych, na forach nawołują do bojkotu meczu, a ściślej mówiąc takiej formy transmisji. Czy zachowanie kibiców to tylko tradycyjne tupanie nóżką na przekór Grzegorzowi Lacie, znienawidzonemu PZPN, czy dopominającej się o abonament "misyjnej" TVP? Możliwe, że w przypadku wielu krzyczących dokładnie tak jest, jednak tym razem wszyscy protestujący i nawołujący do bojkotu mają rację! Ten mecz, a właściwie formę transmisji trzeba bezapelacyjnie zbojkotować! I to nie dla żadnego "widzimisię".

Bojkot jest konieczny dla naszego, kibicowskiego dobra. Ustawa o radiofonii i telewizji reguluje sprawy transmisji ważnych wydarzeń sportowych. Według niej, takie imprezy powinny być transmitowane w telewizji ogólnodostępnej "ze względu na duże zainteresowanie społeczne". Jednak, podobnie jak w wielu innych przypadkach, od reguł są wyjątki, co sama KRRiT potwierdziła w wydanym oświadczeniu w sprawie meczu w Czarnogórze.

Właśnie o te odstępstwa od reguły chodzi w tym przypadku. Jeśli okaże się, że transmisja pay-per-view eliminacyjnej inauguracji polskich piłkarzy okazałaby się sukcesem, to możemy zapomnieć o jakiejkolwiek ogólnodostępnej relacji imprezy sportowej w naszym kraju! Łasa na forsę TVP już nigdy więcej nie udostępniłaby za darmo polskiemu kibicowi żadnego wydarzenia sportowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 09.09.2012 09:22

właśnie ile może być seriali w tv ?? 3 czy 4 .. ale nie 15 !!! to perzekroczyło dawno granice rozsądku!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Moderator wiadomosci
 • Moderator wiadomosci
 • 08.09.2012 13:46

to są totalni idioci sprzedają nas i naszą polske a my jeszcze mamy za to im placić!

{ja napewno Nie zamierzam dla tych największych idiotów świata płacić.}

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 08.09.2012 11:39

to na kiego grzyba płacę za UPC?,nie przedłużam kontraktu,walę telewizję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 07.09.2012 20:32

prawdą jest ze są czasy gdy reprezentacja daje żenujące przedstawienia .. no ale jacy grajkowie taka gra .. gdy nie ma z czego stworzyć reprezentacji tu i pele by nie pomógł!!! a tv.. skandaliczna,, wydaje miliony na głupoty jak bitwa na głosy itp i seriale obciachowe lekką ręką!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robert
 • Robert
 • 07.09.2012 15:25

Ludzie, ten mecz będzie do obejrzenia za darmo w wielu miejscach w necie! To oczywiste, że tylko głupi zapłaci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
diagnoza
 • diagnoza
 • 07.09.2012 09:50

osóbko z tym nickiem-V KOLUMNA Dzisiaj 06:54 .
Pójdź wreszcie do dobrego lekarza , lekarza psychiatry.Niech już ta twoja terapia kosztuje ale się lecz!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
V KOLUMNA
 • V KOLUMNA
 • 07.09.2012 06:54

...wiecej poparcia dla PO....bedziemy mieli wiecej nienormalnosci....!!!...5 lat temu....glupcy uwierzyli....w darmoche....dzis...przyszedl rachunek.....ile ta darmocha PO....kosztuje...NAS..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marbrod
 • Marbrod
 • 06.09.2012 21:39

Proponuję nie oglądać TVP, może jak spojrzą na słupki widzów to zmienia zdanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dumna Polka z Rzeczpospoli
 • Dumna Polka z Rzeczpospoli
 • 06.09.2012 18:42

Inka Dzisiaj 09:09 , czy ty jesteś polskim obywatelem ?Kim ty jesteś dla nas Polaków i wreszcie wolnej , suwerennej Polski ?Mamy z powrotem jako godło ;ORŁA W KORONIE , mówimy w języku naszych ojców -PO POLSKU , mamy swój HYMN , mamy swoje BARWY NARODOWE -biel i czerwień .MAMY SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ I PRZYNALEŻNOŚĆ.
Osobniku(Inka Dzisiaj 09:09 )!!!!!Kim ty jesteś dla nas Polaków ????!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcinspooky
 • marcinspooky
 • 06.09.2012 16:46

Cyfry+ wstrzymała zamawianie meczu i zawiesiła jego reklamę i mailing (http://cyfraplus.pl/abonent/ppv_czarnogora_polska.html?utm_source=cyfraplus&utm_medium=mailing&utm_campaign=20120905-polska-czarnogora), jak można się dowiedzieć na jej infolinii z przyczyn formalno-prawnych, także chyba meczyku nie będzie nigdzie ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.