Facebook Google+ Twitter

Czarnoksiężnik Merlin doradcą pani prezydent Warszawy?

Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie zaprosił bioenergoterapeutę na trzy skrzyżowania w dzielnicy Bemowo i za instalację tzw. odpromienników, które mają neutralizować negatywną energię, zapłacił 2,6 tys. zł.

Merlin / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nuremberg_chronicles_-_Merlin_(CXXXVIIIr).jpg This image (or other media file) is in the public domain becausePani prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz informuje: “Do Zarządu Dróg Miejskich zgłosił się pan Lucjan Margol, radiesteta, który zaoferował nieodpłatnie zbadanie miejsca o dużym zagrożeniu, a następnie jego zabezpieczenie przed tzw. obciążeniami geopatycznymi”.

Pani prezydent przypomina, że choć na skrzyżowaniu Wrocławskiej z ul. Powstańców Śląskich działa sygnalizacja świetlna, dochodziło tam do śmiertelnych wypadków. Bezpieczeństwo poprawiło się jej zdaniem właśnie po zainstalowaniu wynalazku Lucjana Margola. Dlatego ratusz postanowił zlecić “wykonanie ekspertyzy promieniowania geopatycznego wraz z zabezpieczeniem na kolejnych skrzyżowaniach: Grochowskiej z Żółkiewskiego, Radiowej na wysokości WAT i na Pow. Śląskich z Radiową”.

Jak oświadczył rzecznik prasowy ZDM najlepszym miernikiem skuteczności tej metody są badania statystyczne. Po zainstalowaniu odpromiennika wypadków nie ma.

Nareszcie ktoś z władz docenił i w praktyce stwierdził zbawcze działanie radiestezji. Takiej szansy nie możemy zmarnować. Będziemy pierwsi na świecie. Trzeba w jak najkrótszym czasie zainstalować setki tysięcy odpromienników. W Sejmie, Pałacu Prezydenckim, siedzibie Radzie Ministrów, Senacie, Radiu Maryja. W mediach i na stadionach. W samochodach i co kawałek na chodniku. W biurze i przy tokarce. W lesie i na polu.

Pokryjemy zasięgiem cały kraj jak telefonia komórkowa czy telewizja. Zlikwidujemy raz na zawszę całą złą energię. Samochody nie będą się zderzać, a kierowcy tak namiętnie będą sobie ustępować pierwszeństwa, że zablokują wszystkie ulice i pod ramie pójdą pieszo. Tusk wycałuje się z Prezydentem , a Niesiołowski z ks. Rydzykiem. Wałęsa umówi się na kawę z Walentynowicz. Kibice Legi nie zabiją kibiców Lecha. Teraz MY zamienią się w dobranockę. Bliźniacy oddadzą księżyc, a Leszek Miler wstąpi do klasztoru. Jedna wielka idylla.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Sporo wypadków uniknięty dzięki różdżkarzom i ustawianiem tablic na drogach pod którymi krzyżują się cieki. Ale ignorantom różdżka kojarzy się z wróżką, a ciek ze ściekiem.;)(-) za ignorancję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdziwie i groteskowo;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest właściwe zarządzanie pieniędzmi? Zgroza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)
Ten magik chyba przedwstępnie przemagnesował miejsce pracy Pani Prezydent.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cezary, Pani Prezydent ma bliskie kontakty z siłami nadprzyrodzonymi - czyżbyś tego nie wiedział?
Natchniona, na pewno wie co robi. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgrabnie o kolejnym genialnym pomyśle władz (+) A podobno wśród Polaków zmniejsza się już wiarę w ezoterykę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgrabnie, satyrycznie, groteskowo.
Plus, zwłaszcza podoba mi się to:
"Hamas hodujący róże. Mudżahedini pielęgnujący storczyki. CIA karmiąca złote rybki. Rosjanie oddający biednym gaz i ropę za darmo. Chińczycy ograniczający eksport. Człowiek, człowiekowi, człowiekiem.".

O sprawie informowały już media, jakiś miesiąc temu.
Pieniądze niewielkie, więc dlaczego nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.