Facebook Google+ Twitter

Czarny piątek Janusza Palikota

Janusz Palikot i jego formacja nie pomysłu na działanie. Poszukiwania własnej tożsamości mogą skończyć się rozpadem tej partii.

Do wczoraj tylko przypuszczałem, że Janusz Palikot po niewątpliwym sukcesie wyborczym zagubił się w swej drodze politycznej. Po wczorajszym mało udanym spektaklu z wypaleniem jointa w pomieszczeniach sejmowych jestem już pewny, ze po wszystkich pomysłach, które dały mu poparcie rzędu dziesięciu procent, jest człowiekiem bez wizji na dalszą działalność, a może, by być bardziej miłym dla pana Janusza uważam, iż na dzień dzisiejszy jest człowiekiem zagubionym szukającym nowej drogi.

Szef ugrupowania swojego własnego imienia J. Palikot stał się niewolnikiem swego własnego stylu działania i zakładnikiem elektoratu, który wpuścił go do Sejmu, a teraz całkiem słusznie upomina się realizacji obietnic składanych w kampanii wyborczej.

Łatwo było na ulicy krzyczeć z młodymi ludźmi „ palić... sadzić... zalegalizować", bo to przekładało się na karteczki wrzucone do urny. Swymi hasłami porwał do wyborów młodzież i ludzi, którzy na politykę i akt wyborczy patrzyli jak na nikomu niepotrzebny cyrk.

I teraz przyszło do pierwszych podsumowań działań i rozliczenia z tymi ludźmi, a są oni bardziej wymagający niż ludzie na bieżąco uczestniczący w demokracji.
Wyborcy Ruchu nie przyjmują do wiadomości, że spełnienie postulatów, na które głosowali, wymaga większości sejmowej, przygotowania sensownej ustawy i pracy w komisjach. Oni chcą już, natychmiast!

Janusz Palikot zauważył rozczarowanie swych wyborców i postanowił zrobić coś w swym dawnym stylu. Jednak to, co wypadało Palikotowi-żartownisiowi, nie wypada już przewodniczącemu trzeciej siły w Parlamencie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Zibi55
  • Zibi55
  • 27.02.2012 00:15

Nie uwazam sie za Pisiora ani za Popapranca ale poziom rozumowania G.Wink oraz Jajcek marynarz to nizitki szept nacpanej mrowki cos tam swita jakas rewolta a moze to tylko maligna ale nie to chlam bo to nic innego nie rozumie

Komentarz został ukrytyrozwiń
jajcek marynarz
  • jajcek marynarz
  • 22.01.2012 11:31

Pane Janeda. Proszę łaskawie ujawnić, kto zamówił u Pan ten tekst.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie się ta akcja podobała. :) Przyjemnie było popatrzeć jak bardzo prawie wszyscy byli straaaaasznie oburzeni, że pan Palikot nie chce "zgrzecznieć" w sejmie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.01.2012 03:30

Komentatorze nie rżnij qpa!!!;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
qpa
  • qpa
  • 21.01.2012 19:06

Pewnie Pisior pisal ten chłam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.