Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20897 miejsce

Czarodziejka Bibi po raz pierwszy za darmo na Twoim smartfonie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-23 09:59

Twoje dziecko chce obejrzeć odcinek Czarodziejki Bibi przed snem? A może chciałoby posłuchać najpiękniejszych klasycznych baśni? Nowa aplikacja, Kidsbox.tv umożliwia to zupełnie za darmo!

Mobilna telewizja dla dzieci, która właśnie zadebiutowała w polskim Google Play, umożliwia dostęp do ponad 100 odcinków przygód psotnej czarodziejki, jednej z najpopularniejszych niemieckich bajek dla najmłodszych, a także do najpiękniejszych klasycznych baśni.

- Na początku z nowej mobilnej telewizji korzystać będą mogły dzieci mówiące po polsku i turecku - mówi Eugen Barteska z firmy b-interaktive, twórcy Kisbox.tv. Deweloperzy już planują uzupełnienie aplikacji o kolejne odcinki - także po niemiecku.

Podobnie jak w przypadku kreskówek na YouTube, aplikacja finansowana jest poprzez reklamy. To zapewnia, że aplikacja jest (i zawsze będzie) darmowa.

Nowa mobilna telewizja dla dzieci dostępna jest obecnie wyłącznie dla telefonów z systemem Android; wersje iOS i Smart TV pojawią się, jeśli będzie takie zapotrzebowanie.

Od 2011, b-interaktive nieustannie podnosi poprzeczkę na międzynarodowym rynku mobilnym. Ponad trzydziestoosobowy zespół rozwija mobilne technologie w dwóch biurach - w niemieckim Schwerte (Zagłębie Rurhy) i polskich Gliwicach. To właśnie tam powstała cała infrastruktura, umożliwiająca streaming video w aplikacji Kidsbox.tv. Młoda firma odnosi również sukcesy, jeśli chodzi o współpracę z uznanymi międzynarodowymi partnerami, czego przykładem jest udostępnienie przez Kiddinx Media GmbH, twórcę Czarodziejki Bibi, praw do streamingu serii kreskówek o małej czarodziejce na całym świecie.
Oprócz kreskówek, b-interaktive tworzy też gry mobilne: ostatnia darmowa wersja Chińczyka LIVE łączy ze sobą graczy na całym świecie.

Aplikację można ściągnąć z https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binteraktive.kidstv.

Od 2011, b-interaktive przenosi na platformy mobilne tradycyjne gry planszowe. Dziś, z ponad 30 pracownikami w niemieckim Schwerte i w Gliwicach, podnosi poprzeczkę na międzynarodowym rynku mobilnym. b-interaktive polega na sprawdzonych partnerach i dzięki międzynarodowej współpracy jest w stanie tworzyć kreatywne i innowacyjne produkty, łączące ludzi na całym świecie poprzez platformy takie jak iOS, Android, Windows Phone i Windows 8.

KIDDINX Media GmbH zarządza krajowymi i międzynarodowymi licencjami, tworzy nowe marki dla całej grupy spółek oraz dba o maksymalne wykorzystanie i optymalizację biznesu online. Firma zarządza kilkoma portalami dla dzieci, profilami na Facebooku oraz dziecięcymi kanałami na Youtube, a także sklepami internetowymi. Zajmuje się również dystrybucją aplikacji mobilnych na smartfony i tablety, contentem audio i video do ściągnięcia. Ich głównym celem jest, aby atrakcyjne produkty na licencji wzmacniały wyprodukowane przez nie marki.

(Natalia Dołżycka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.