Facebook Google+ Twitter

Czarownice bawią

W dniu 28 listopada 2013 w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie odbył się po raz kolejny bal Andrzejkowy.


 / Fot. Jerzy Jastrzębski Samorząd Uczniowski placówki zaangażował w organizację przedsięwzięcia cała społeczność szkolną. Na długo przed balem rozpoczęły się przygotowania. Sekcje samorządu pracowały nad przygotowaniem dekoracji, doborem muzyki, wyborem wróżb i zabaw. Te solidne przygotowania zaowocowały w dniu balu.
Jak co roku na spotkanie zostali zaproszeni goście z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz z Pułtuska.

-To już długa tradycja -mówi dyrektor szkoły Ewa Lewicka- co roku gościmy dzieci i młodzież z tego zaprzyjaźnionego z nami ośrodka. Nasi uczniowie bawią się wspólnie wspaniale. Dbamy, aby ta przyjaźń rozwijała się. Nasi podopieczni biorą Taniec w kręgu bardzo podobał się wszystkim. / Fot. Jerzy Jastrzębskiudział w balu karnawałowym w Pułtusku. Spotykamy się również przy okazji wystaw i Dni Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy na zawody sportowe. Cieszę się ,że mamy takich przyjaciół. -podkreśliła rozmówczyni.

Czarownice przepowiadały przyszłość i zachęcały do zabawy. / Fot. Jerzy Jastrzębski Elementem dominującym scenografii były koty i nietoperze. One to wprowadzały w nastrój tajemniczości i grozy. Na salę balowa przyleciały na tradycyjnych miotłach czarownice i one przeprowadziły najważniejszą część imprezy- wróżby. Wszyscy zebrani chcieli poznać swoją przyszłość wokół czarownic tłoczył się tłum chętnych. Nie pomagały miotły.

Organizatorzy przygotowali również wiele wspólnych tańców, największym powodzeniem cieszyły się tańce w kręgu prowadzone przez gospodarzy z placówki. Na zakończenie odbyła się tradycyjna wymiana upominków i podziękowania.
-Takie spotkania uczą dzieci i młodzież samorządności i samodzielności - mówiła Edyta Wożniak -Ryży, opiekun Samorządu A na koniec wymiana prezentów, podziękowania i pożegnanie. / Fot. Jerzy JastrzębskiUczniowskiego- Szkolni działacze samorządowi od początku przygotowań są wdrażani do organizacji imprezy. Muszą wiedzieć co przygotować i jak , aby wszyscy byli zadowoleni. Dlatego sekcje samorządu dokładają starań, aby przygotować się jak najdokładniej do balu. A efekty wspólnej pracy widać i można było odczuć poprzez wszystkie zmysły. Dziękuje Radzie Rodziców i fundacji „Promień Słońca” za wsparcie rzeczowe i finansowe naszego przedsięwzięcia- dodała.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.