Facebook Google+ Twitter

Czas dla Mam i Tatusiów

Nie wiesz co robić w pochmurne dni z dzieckiem? Nie wiesz dokąd możecie się wybrać? Brakuje Ci pomysłów na nowe zabawy? Przyjdź do Klubu Mam i Tatusiów na Bielanach. Miejsce stworzone dla dzieci i rodziców. Zabawa u nas nic nie kosztuje.

 / Fot. mamy_czasJesteśmy grupą mam i tatusiów, którzy chcą, aby na warszawskich Bielanach istniało miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom.
Tworzymy miejsce, gdzie możemy się spotykać, wymieniać doświadczeniami, pogadać (nie tylko o dzieciach). Nasze pociechy wspólnie się bawią, twórczo spędzają czas i rozwijają różne umiejętności. Staramy się regularnie zapraszać ciekawych gości, aby rozwijać swoje umiejętności wychowawcze. Odwiedzają nas również mamy oczekujące dopiero swojego maleństwa, przygotowujące się do swojej nowej roli.
Przez cały tydzień oferujemy bogaty program zajęć dla dzieci, rodziców i opiekunów.
DNI OTWARTE (poniedziałki i piątki) - to czas niezorganizowany, bez zajęć, bez zapisów. Jest to czas na przyjście do Klubu Mam i Tatusiów, aby pobyć z innymi rodzicami i dziećmi. Chcemy, aby Dni Otwarte w Klubie były okazją do wzajemnego poznawania się, rozmowy, wymiany informacjami, dyskusji na różne tematy. Jest to też czas kiedy zapraszamy różnych ciekawych gości – dietetyków, lekarzy, autorów książek, specjalistów.

TRENING SKUTECZNEGO RODZICA WG T. GORDONA Rodzice dzieci 0-6 lat – obowiązują zapisy. Warsztat prowadzony przez specjalistę. Dowiesz się jak być dobrym rodzicem.

PORANKI Z ANGIELSKIM – zapisy – dzieci 1,5 – 3 lata. Zajęcia dla rodziców z dziećmi wprowadzające dzieci w świat języka angielskiego. W oparciu o gry, naukę piosenek, wierszyków, kolorowanie, malowanie i inne formy zabawy maluchy w naturalny sposób poznawać będą pierwsze słowa i zwroty w języku angielskim. Zajęcia uwzględniają aktywny udział rodziców z elementami konwersacji w języku angielskim. Każde zajęcia będą kończyły się wytycznymi dla rodziców, w jaki sposób mogą indywidualnie pracować z dziećmi, aby wzmocnić umiejętności, które dzieci zdobywają podczas zajęć.

EDUPLĄSY -
Jest to cykl cotygodniowych zajęć o charakterze zabawowo-animacyjnym prowadzony dla grupy dzieci w wieku 1,5-6 lat. Dwie wiekowe grupy.

PROJEKT DWULATEK - W trakcie zajęć dzieci doświadczają świat wszystkimi zmysłami. Obserwują go podczas wspólnych wycieczek tematycznych czy zajęć plenerowych. Słuchają dźwięków, które je otaczają. Dotykają i manipulują przeróżnymi materiałami. Odczuwają różne zapachy i smaki. Wreszcie same uwieczniają poprzez różne prace plastyczne to czego doświadczają. Dorośli są zapraszani do aktywnego współtworzenia programu zajęć.

TAŃCOGRAJKA - zajęcia muzyczne dla całych rodzin. Zabawom ruchowym towarzyszą śpiew i muzyka grana na żywo na autentycznych, starodawnych, niespotykanych dziś instrumentach: harmonii trzyrzędowej, skrzypcach, okarynach, bębenku i innych.
Dzięki takim zajęciom, poprzez zabawę, piosenkę, tańce, dzieci rozwijają się ruchowo, kształtuje się ich wyobraźnia, integrują się w grupie.

KUŹNIA TALENTÓW – cykl spotkań dla ludzi z pasją, ciekawych nowych wyzwań i chętnych do poznania świata. Zajęcia dedykowane rodzicom, którzy chcą odkryć
w sobie pasję, rozwinąć drzemiące w nich zdolności i talent. Jeśli tworzysz coś ciekawego, przyjdź do nas i opowiedz nam o tym. U nas możesz promować swoją sztukę.

JESTEM MAMĄ. PROJEKT NIEMOWLĘ – dla Mam dzieci w wieku od 0 do roku. Na spotkaniach, podzielonych na dwie edycje, uzyskasz wsparcie i porady innych mam i psychologa. Uzyskasz podpowiedzi jak odnaleźć się w nowej roli Matki. Tematyka spotkań jest różnorodna

INDYWIDUALNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE U nas masz możliwość porozmawiania o swoich problemach ze specjalistą psychologiem.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE dla dzieci w wieku 1,5-6.
Na zajęciach dzieci poznają kolory, kształty, faktury a przede wszystkim bawią się najróżniejszymi technikami plastycznymi, tworzą, badają, eksperymentują i trenują sprawność małych rączek.

KĄCIK KULINARNY zajęcia kulinarne dla dzieci 1,5-3 lata. Zabawy z przyrządzaniem kolorowych i smacznych potraw. Wspaniała zabawa dla dużego i małego.

Wszystkie zajęcia i spotkania są bezpłatne. Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy pod adresem mamybielanskie@gmail.com. Członkowie naszego Klubu są zobowiązani do uiszczenia comiesięcznych opłat w wysokości 20 zł (przeznaczenie na cele statutowe Stowarzyszenia ”Mamy Czas”).
Kontakt:
Stowarzyszenie ”Mamy Czas”
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
Al. Zjednoczenia 19
Warszawa (budynek poczty, metro: Stare Bielany).
www.mamyczas.wordpress.com; e-mail: mamybielanskie@gmail.com

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Projekt Klub Mam i Tatusiów na Bielanach 2013 r. Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach konkursu na realizację zadań w zakresie ochrony i promocji zdrowia w Dzielnicy Bielany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.